Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Я голосуватиму

Киянка | 15.01.2010 21:57

4
Рейтинг
4


Голосов "за"
17

Голосов "против"
13

як завжди, виходячи з того, як, нмд, краще для націєдержавних інтересів українців. Як я вирішувала і що мені допомогло вибрати.

Я голосуватиму
Я голосуватиму як завжди, виходячи з того, як, нмд, краще для націєдержавних інтересів українців. Для націоналістки це зрозуміло, і я не маю зараз наміру витрачати свій час та час шановних читачів на теоретичні деталі.

Цього разу вибрати було важче, ніж в середньому, – з огляду на співвідношення характеристик самих персоналій та вірогідності їх попадання в перший тур. Це вперше навіть колеги-соціологи не могли допомогти неформально;) – самі розводили руками.

Розрахунки різних можливих виборчих та поствиборчих комбінацій та наслідків теж не надто придалися, навіть коли я чула їх від компетентних фахівців: надто вже багато вводних "якщо"...

Розмови з однодумцями, чухання власної потилиці та посилене дослухання до інтуїції теж не давали однозначної відповіді, за кого ж все ж голосувати в першому турі. На Парламентських буде куди легше;), а от зараз... Зізнаюся, що так і не визначила сама для себе, з урахуванням всіх вищевикладених прийомів, до якого з двох кандидатів більше схиляється мій розрахунок.

Адже, один з них позиціонується як націоналіст (хотілося б подивитися самій та показати іншим, скільки українців прагнуть мати свою владу), а для того, щоб на Президентських виборах міг перемогти націоналіст, треба здійснити ще багато складної роботи. Для того, щоб така робота була можлива і швидше просувалася, що сприятливіше: як зараз, з Тимошенко чи з Януковичем? Щось я не певна, між іншим, що суворіші умови зараз так прям і загартують та згуртують... Одним словом, сумніви тривали.

І нарешті сьогодні одна річ допомогла мені у моєму визначенні: я пригадала всіх людей, з ким я спілкувалася з даної теми, моїх однодумців та близьких за поглядами, соціальним статусом, духовними цінностями, культурними уподобаннями тощо. Серед них абсолютна більшість схиляються до двох, над якими я роздумувала, а також ще до однієї. Так от, я подумала: раз вже не можу визначитися, як мені голосувати, виходячи з усіх розрахунків, то з прихильниками яких кандидатів (одного з моєї двійки, у кого ще є шанс, та іншої кандидатки) я б хотіла жити в одному будинку, вулиці, місті та країні – жити сама й в майбутньому щоб жили мої нащадки.

Більшість таких людей голосуватимуть за діючого Президента. І я, мабуть, так зроблю, якщо за останні години мене нічого не переконає в більшій слушності іншого вибору. А серед своїх завдань на майбутнє додаю таке: зробити все для мене можливе, щоб частина дуже поважаних мною людей, які зараз вибрали кандидатку, наступного разу вибрали кандидата такого ж, якого виберу я.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua