Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Чи може бути суд в Україні справедливим?

ZBZS | 14.01.2010 14:54

1
Рейтинг
1


Голосов "за"
1

Голосов "против"
0

За прикриття злочину, і прокурор, і суддя повинні йти до тюрми на довічно.

Чи може бути справедливим суд в Україні для малозабезпечених, неграмотних і малограмотних юридично? Відповідь однозначна – категорично НІ!

Ще олімпійців, щоб виявити сильнішого, ставили у як можна рівні умови. Римське право було залежним лише від справедливості суддів. В українських суддів це право (справедливо судити) не Законом забране, – їм не вірять і справедливо не вірять, бо вони себе в очах народу самі скомпрометували, – судять заглядаючи в телефоні трубки, в руки, в кишені і в душі шукаючи там, не Бога, не совість, а лише готовність продатися.

Законодавець дав Україні принципово нормальний Закон щодо змагальності сторін і їх рівності перед Законом. Але, одна справа, коли прийдеш в суд і знаєш, як сказати чого прийшов, чого хочеш і маєш певність, що тебе зрозуміють і, якщо ти правий, то твоє право буде захищене. А, якщо ні? Якщо не вмієш сказати, не маєш можливості написати так, як хоче Закон? Що тоді? Якщо суд не вирішив справедливо, – що, без грошей, робити? Ви бачили муху з обірваними крилами і слона, яким забезпечили рівні умови битися? Оце, те саме, для малозабезпеченого, який не є юристом і судиться з керівником, з чиновником, з державним органом, або просто з особою, яка має гроші і може собі дозволити найняти адвоката. Ось, приблизно, скільки коштує позов до суду (мінімум).

Вивчення справи, (включно вартість проїзду у судові інстанції) – до 200грн. Збір доказів в архівах, де вони вірогідно зберігаються – до 100грн. Оформлення повноважень представництва (в т.ч. довіреність) – до 100грн. Вивчення необхідного законодавства для відновлення процедури розгляду справи по прострочених строках звернення до суду – до 50грн. Написання процесуальних документів необхідних для поновлення розгляду справи – до 50грн. Розрахунок матеріальних відшкодувань – до 100грн. Розрахунок моральних відшкодувань – до 100грн, Написання позовної заяви ПЗ – до 50грн. Представництво у судах і державних органах – 10 грн/год приблизно 200грн. Можливі також затрати на:

• апеляційне оскарження (з проїздом) – до 100грн. На касаційне оскарження (з проїздом) – до 200грн. Не передбачувані можливі витрати:

• листування, телефон, факс, Інтернет, консультації з фахівцями-експертами. експертизи,

канцелярія, перевезення свідків – до 200грн;

• звернення до Євро суду – до 200грн...

Де малозабезпеченому взяти цих коштів? Законодавець – Верховна Рада України, хитро (бо не могли – не мали права, не знати) до Закону заклали погибель для малозабезпечених. Вони для суду заклали норму, щоб проводився на засадах справедливості, але не заклали норму відповідальності того ж суду за те, що він вирішив справу не справедливо і не заклали умов для справедливого вирішення справ малозабезпеченим. Тобто, більшість населення у суді залежна від того з ким судиться: з тим, що має гроші і владу, чи з тим, що немає; з тим, що більше грошей і влади має, чи з тим хто менше має їх; з тим, хто має совість і Бога, чи з тим кому їх не вистачає.

Недоторканість судді в Україні законодавець хитро, і надто підло по відношенню до малозабезпечених, перетворив на безвідповідальність. Суддя за зумисне несправедливий суд повинен відповідати втричі більше за злочинця (порушника Закону). За не зумисне несправедливий суд з негативними наслідками для невинного, – на рівні із злочинцем (порушником Закону).

За прикриття злочину, і прокурор, і суддя повинні йти до тюрми на довічно.

Наразі треба створити змінний громадсько-політичний колегіальний орган із виявлення і доведення до покарання злочинів прокурорів, суддів, медиків, енергетиків та інших специфічних фахівців, які найбільш знахабніли грабуючи народ і державу. Це повинно бути завданням від виборців кожній політичній силі.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua