Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Захоплення влади

Щирий | 13.01.2010 19:16

2
Рейтинг
2


Голосов "за"
5

Голосов "против"
3

Немов спрут одна з політичних партій нечесними способами переманює до своїх лав представників з інших партій

Захоплення влади
Яскравим прикладом відсутності в В.Ющенка будь-яких важелів для наведення елементарного порядку в країні є відчайдушні спроби голови Тернопільської ОДА Ю.Чижмаря та начальника Тернопільської обласної СБУ О.Радецького поставити в стойло пихатого, готового на все заради власної шкірки, купленого з потрохами бютівцями начальника тамтешньої міліції В.Максимова. Хлопчаки чи не щодня надриваються, затримують міліціонерів на, деколи, фантастичних як для Тернополя, сумах хабарів, посилають рекомендації-прохання в Кабінет Міністрів, МВС України, Генеральну Прокуратуру з молитовними проханнями звільнити В.Максимова, викривають тотальну корупцію і причетність до неї членів сім'ї головного міліціонера області. Дзуськи вам, панове президентська братія. Той хаос, що панує в державі, породив абсолютну недоторканність не лише народним обранцям, але й членам усієї вертикалі виконавчої влади, від Прем'єр-Міністра до простого міліціонера чи землеміра.

На Хмельниччині відбувається тотальне схиляння на бік БЮТ усіх можливих і не можливих кандидатів. Наприкінці минулого року в окопи до Юлії Володимирівни перейшли відомі в нас в області, в минулому активісти "Нашої України", колишній голова ОДА Олександр Буханевич і діючий голова обласної ради, особистий товариш Миколи Томенка Іван Гладуняк. Попередньо, вочевидь, вже таборуючись в БЮТ, ці перекінчики розвалили усю структуру "Нашої України". Мабуть, помаранчеві ніколи не зможуть жити і творити історію разом. Кожен заради влади і грошей готовий на все. В.Ющенко в грудні 2009 року під час перебування на Хмельниччині вимушений був лише констатувати вихід з партії чергових перебіжчиків.

Мало того, Іван Гладуняк "переконав" у виключності своєї нової повелительки і колегу по спільному бізнесу, співвласника речового ринку, бувшого прокурора Хмельницької, а нині Тернопільської області Івана Мельничука. Останнього, у принципі, і переконувати особливих труднощів не склало, дали обіцянку залишити біля прокурорського корита взамін на всебічну підтримку Ю.Тимошенко і членів її команди. Крім цього, ще й під час переговорів по бізнесових справах в ресторанах "Дикий мед" чи "Шотландія" щоп'ятниці (як виключення, по суботах) І.Мельничук звітує І.Гладуняку про пророблену ним роботу в ім'я української абсолютно не цнотливої Жанни Д'Арк з косою. Спочатку планувалося, що хмельницький магнат буде підзвітним тернопільському голові БЮТ Б.Деревляному, однак, примхливий І.Мельничук вирішив поєднати базарний бізнес з політикою, тобто, де чесно заробляють з І.Гладуняком там і громадське навантаження разом долають.

Ось тепер, панове Ю.Чижмарь і О.Радецький, вам, я надіюся, зрозуміло все. Можете надриватися і надалі, в народі це називають "Сизифов" або "мартишкін" труд.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua