Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Вікторе Андрійовичу, не беріть гріх на душу!


-1
Рейтинг
-1


Голосов "за"
2

Голосов "против"
3

Сьогодні Президент України заявив, що він, нарешті, саме сьогодні проведе переговори з "демократичними" кандидатами в Президенти про об'єднання...

Сьогодні Президент України заявив, що він, нарешті, саме сьогодні проведе переговори з "демократичними" кандидатами в Президенти про об'єднання навколо однієї кандидатури, яка переможе "кремлівських" кандидатів. І цією об'єднавчою кандидатурою має бути, за логікою поки ще Президента, саме він.

І саме так вважають ревні прихильники Президента, які переконані, що для нових, молодих і амбітних кандидатів пропозиція "об'єднатися перед лицем промосковського реваншу" полягає саме в знятті їх з виборчих перегонів на користь Віктора Ющенка.

Віктор Ющенко і його прихильники – нагадаю, що їх налічується десь аж біля 5 відсотків виборців України – вважають, що Україна – то тільки Ющенко, і що тільки Ющенко є уособленням чистокровного,чистопородного українця. Що для таких, як Сергій Тигіпко, Арсеній Яценюк, Анатолій Гриценко, Володимир Литвин, Юрій Костенко, Олег Тягнибок – Україна не головне.

Але, шановний пане Президенте, і шановні прихильники пана Президента – невже Ви не бачите, невже Ви не розумієте, що навіть якщо, окрім Тимошенко і Януковича, всі інші 15 кандидатів знімуть свої кандидатури, то розклад залишиться той самий? Чому Ви не хочете цього усвідомити, і сприйняти таку, хай гірку, але правду? Правду, яка полягає в тому, що Ваш рівень підтримки – то є 5%. І щоб було навіть 10% – то вам треба скакнути вище голови, вище обставин, то треба, щоби щось, як кажуть в Україні, в лісі здохло! Хіба це не зрозуміло? Не буду говорити про причини цього – але так є...

Хіба не зрозуміло, що арифметика тут, при варіанті Віктора Ющенка, дуже проста: 2+2 = 2? І хіба це не розуміють всі і кандидати, і виборці? І хіба ніхто не розуміє, що тільки у випадку, наприклад, об'єднання "демократичних" кандидатів навколо кандидатури Сергія Тигіпка чи Анатолія Гриценка при умові зняття кандидатури Віктора Ющенка може бути варіант 2+2 = 6?.

Звичайно, при відмові Віктора Ющенка зняти свою кандидатуру не знімуть своїх і інші "демократичні" кандидати. Бо їм ще треба думати про майбутнє. Але того майбутнього у країни завтра може і не бути.

У Віктора Андрійовича сьогодня є ще можливість дати шанс Україні. Завтра його вже не буде. Завтра може бути дві України – Україна Януковича і Україна Тимошенко. Не беріть такий гріх на душу, шановний Вікторе Андрійовичу! Якщо Ви дійсно любите Україну.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua