Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

СБУ ВИЯВИЛА СПРОБИ ПІДКУПУ ЧЛЕНІВ ДІЛЬНИЧИХ ВИБОРЧИХ КОМІСІЙ НА КОРИСТЬ ОДНОГО З КАНДИДАТІВ В ПРЕЗИДЕНТИ


4
Рейтинг
4


Голосов "за"
7

Голосов "против"
3

Сьогодні у прес-центрі Служби безпеки України відбувся брифінг Голови СБУ Валентина Наливайченка, під час якого очільник вітчизняної спецслужби повідомив присутнім про роботу очолюваного ним відомства, яка проводиться з метою надійного забезпечення державної безпеки, ...

СБУ ВИЯВИЛА СПРОБИ ПІДКУПУ ЧЛЕНІВ ДІЛЬНИЧИХ ВИБОРЧИХ КОМІСІЙ НА КОРИСТЬ ОДНОГО З КАНДИДАТІВ В ПРЕЗИДЕНТИ
...загальнонаціональної злагоди напередодні та під час виборів, своєчасного виявлення та припинення проявів протиправного характеру стосовно кандидатів у Президенти України та інших учасників виборчого процесу.

На початку брифінгу очільник СБУ нагадав присутнім, що за вчинення злочинів у сфері виборчого законодавства Кримінальним кодексом України передбачена кримінальна відповідальність, у т.ч. позбавлення волі строком до десяти років.

Зокрема, Служба безпеки фіксує порушення виборчого законодавства, які торкаються всіх аспектів підготовки до проведення виборів та самого процесу голосування.

Як повідомив очільник СБУ, на Сході України використовується ще одна схема, зокрема підкуп членів дільничних виборчих комісій (Луганська, Донецька області) для проведення ними цілеспрямованої роботи у напрямку визнання недійсними результатів голосування на окремих ДВК, які не будуть відповідати бажаним результатам одного з кандидатів в Президенти України.

Так, спостерігається активне використання адміністративного ресурсу для тиску на виборця. Наприклад, директорів підприємств, особливо в східному регіоні, примусово схиляють до підконтрольного голосування їхніх працівників. У разі перемоги одного з кандидатів цим підприємствам обіцяно певні преференції і податкові пільги.

Інша схема фальсифікацій також викрита спецслужбою: у списки виборців масово вносяться неточності (переважно по Східному регіону) з метою створення найбільш незручних умов для голосування та досягнення найнижчого проценту голосів для основного конкурента.

За результатами виявлених правопорушень спецслужба вживає адекватних заходів згідно компетенції та інформує відповідні державні органи, задіяні у виборчому процесі.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua