Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Трохи про Ющенко

Вітер з Гаю | 12.12.2009 16:22

12
Рейтинг
12


Голосов "за"
26

Голосов "против"
14

Пару днів тому Ющенко публічно порівняв Тимошенко з сучкою.

А саме, він сказав, що Тимошенко "набралася кредитів як сучка блох". А тепер давайте трошки подумаємо про цю фразу.

Я майже не маю надію достукатися до тих, хто вже вирішив, що Ющенко це наше спасіння, а Тимошенко – наша смерть. Я про цей ефект вже писав тут. Нащі люди спочатку ввагаються кого підтримати, потім обирають собі фаворита (керуючись мабудь якимись міркуваннями, як правило не дуже складними та переконливими), а потім просто свято ВІРЯТЬ, вірять не помічаючи ніяких фактів. Така віра любить людей сліпими, їх світ з кольорового перетворюється спочатку на сірий, а потім на такий де є лише два кольори – чорний та білий. В очах таких людей Ющенко стає святи спасителем народу, а Тимошенко – породженням пеклу. Все сказане, деречі стосується і до людей з іншими вподобанням (прізвища Ющенко та Тимошенко можна замінити на інщі, або поміняти місцями, суть сказанного від цього не зміниться). Але мова, взагалі-то не про це. Мова про сучку.

Чи вважаєте ви за нормальне порівнювати жінку, при тому публічно з сучкою яка набралась блох? Чи є це рівень президента? Можна звичайно не підтримувати політику прем'єра, її можна і треба критикувати, але аргументовано, цівілізованно. Чи може президент це розуміє, але використовує вище зазначену мову бо думає, що наш бидло-народ другої мови не розуміє і самі такі "влучні" порівняння хоче почути? Можна до зазначенної фрази підійти і з іншого боку, як на будуть у світі дивитися на країну в якій президент називає прем'єра блохатою сукою? Відповідь очевидна. І я думаю на нас давно саме так і дивляться.

Для повноти картини можна було б добавити, що в цьому інтерв'ю президент спромігся також залізти в приватні-сімейні справи прем'єра. Виявляється наш президент знає, що коли Тимошенко приходить до дому, її чоловік вже спить, а коли вона йде на роботу, то він ще спить. Що він цим хотів сказати, не дуже зрозуміло, але це не новина, бо як правило завжди не дуже зрозуміло, що там Ющенко намагається до нас "донести". Він щось там хотів сказати про "сімейні цінності". Але, як на мене, це неетично та некрасиво сувати ніс в чиюсь сім'ю. До того ж, зазначенний президентом факт говорить лише про те, що Тимошенко багато працює (не будемо говорити добре чи погано, але працює).

Робити висновки я не буду. Я думаю вони очевидні. Я сказав те, що хотів сказати. Далі мені просто цікаво скільки на НП "сліпих" людей (буду рахувати мінуси).

P.S. Інтерв'ю

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua