Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

СБУ затвердила власний гімн!


-1
Рейтинг
-1


Голосов "за"
3

Голосов "против"
4

Сьогодні в прямому ефірі Національної радіокомпанії України виступив відомий український композитор Олександр Злотник, який підтвердив раніше поширене у засобах масової інформації повідомлення про те, що на прохання Голови СБ України В.Наливайченка, він, спільно з поетом Вадимом Крищенком написав пісню-гімн Служби безпеки України.

СБУ затвердила власний гімн!
При цьому, композитор наголосив, що розуміє прагнення керівника Служби підняти на якісно новий рівень питання патріотичного виховання співробітників СБУ, а особливо молоді – слухачів Академії. В подальшій розмові композитор спростував поширені в Інтернеті та окремих виданнях натяки на витрачені за гімн державні кошти. О.Злотник наголосив, що написання гімну – небізнесовий проект і весь творчій колектив працював абсолютно безкоштовно. О.Злотник підкреслив, що він є патріотом держави, завжди з розумінням ставився до нелегкої роботи офіцерів і йому дуже імпонує далекоглядність В.Наливайченка, який піклується не тільки про сьогодення, а й про патріотичне виховання прийдешніх поколінь. Композитор також зазначив, що слова гімну і музика написані від душі, вони мають надихати співробітників спецслужби на нові звершення в ім'я служіння Вітчизні. О.Злотник акцентував, що вважає за честь свою причетність до написання гімну української спецслужби, оскільки усвідомлює її значимість у розбудові української незалежної держави. Зі слів композитора, дуже приємно працювати для структури, яку поважаєш і віриш, що твоя робота є потрібною.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua