Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Мороз: Конституцію не потрібно переписувати, а необхідно навчитися її дотримуватися


-2
Рейтинг
-2


Голосов "за"
1

Голосов "против"
3

Олександр Мороз навів відмінності між кандидатом від Соціалістичної партії України та іншими претендентами на посаду Президента України.

Олександр Мороз навів відмінності між кандидатом від Соціалістичної партії України та іншими претендентами на посаду Президента України: "Цим відрізняється кандидат від Соціалістичної партії України від усіх інших? Кандидат від СПУ не збирається переписувати Конституцію України (це ще років чотири безладу, анархії, кіно, що ми спостерігаємо за участі непримиримих суперників Ющенка та Тимошенко), що намагаються зробити інші. Симоненко хоче парламентської республіки. Потрібно навчитися дотримуватися і виконувати нинішню Конституцію, яка, за свідченнями європейців, є однією з найкращих у Європі. Іншою відмінною рисою є те, що я не кидають обіцянками, а обмежуюсь тим, що в компетенції Президента Україна. Нині Президент України займається не тими справами, котрими він мав би. Так, замість втручання в церкву, своєрідне трактування голодомору, має забезпечити організацію державного управління. Президент повинен боротися з корупцією в державі, знищити те зло, яке заважає нормально розвиватися Україні. Це СПУ і висвітлює в передвиборчій програмі. Дана програма, на думку Харківських аналітиків, є найкращою серед програм інших кандидатів у Президенти України 2010 року".


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua