Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
1
Рейтинг
1


Голосов "за"
14

Голосов "против"
13

Комментарии
Юрий Вологжанинов   | 2.12.2009 19:09
БУДЬТЕ РЕАЛИСТАМИ – ТРЕБУЙТЕ "НЕВОЗМОЖНОГО".
Во второй тур выходят Гриценко и Тимошенко.
Гриценко, как самый полезный народу.
Тимошенко, как наиболее ненавистная Ющенко и Януковичу.
Вітер з Гаю   | 2.12.2009 19:16
Шансів на перемогу Гриценко не мало, а багато. Погляньте хоча б скільки народу підтримали цю статтю! Більше половини! Ющенко-Янукович-Тимошенко правили країною пів десятиліття. Народ хоче змін! Хто новий? Гриценко! Можна було б подумати ще про Яценюка, але той занадто молодий, тай виліз звідкись з під Балоги-Ющенка-Фірташа... Отже Гриценко!
Зо всіх 18 – мені найбільш до вподоби – Гриценко та Рябоконь. Яценюк за 2009 рік зробив неможливе – повністю себе поховав. Якщо б він нічого не робив. ніякого Фронту, не створював цієї одіозної команди, то було б краще.
Єдина вада Гриценко- це те, що він виходець із цієї політичної тусовки. Але Рябоконь на тлі всіх є виключенням з правил. Він молодий, позапартійний, відповідна освіта (такої немає в жодного), немає минулого, зачпок та шлейфк скандалів, блискуча кар єра і правильні підходи – побудувати тертій сектор – громадянський та відповідно і громадянсьбке суспільство. Людина всього 3 місяці в політиці. Я особисто визначився з тим, за кого буду голосувати в 1 турі.
Вас-иль   | 2.12.2009 19:28
В полковника був шанс, коли був міністром оборони. Полк спецназу – і здрастуй диктатура. А тепер, чого руками махати.
Вас-иль:
В полковника був шанс, коли був міністром оборони. Полк спецназу – і здрастуй диктатура. А тепер, чого руками махати.
Невже ви рахуєте, що Україна схожа на якусь африканську країну? Або як в центрі Європи дозволять робити такі речі? Або невже українці африканці? Або невже для українця свобода – це пусті слова?
Вас-иль   | 2.12.2009 20:16
Скакодуб Андрій Васильович:

Невже, Ви всерйоз вважаєте, що, за існуючих повноважень, хтось, обраний Президентом, в рамках закону зможе щось змінити? Тому, всі, хто надіються на доброго дядю, який їх ощасливить, сподіваються на диктатора, який їм там покаже.
Olexandr Teren   | 2.12.2009 20:36
Нехай буде більше серьозних, достойних кандидатів. Буде серед кого вибирать. Гриценко найбільш реальний кандидат, якій може відібрать голоси у будь кого. Але чи достатньо їх буде для виходу у 2-й тур? Між іншим тако свой-гой. Як полюбляє повторювать один відомий персонаж.
Тимошенко оберуть президентом, але вона не буде диктатором, бо українці поважають тільки чужоземних диктаторів, та і повноваження президента скорочені. Чогось мені видається, що партія регіонів не підтримає цих повноважень. Все буде нормально. Повірте. Ю стане П-том. Я стане П-ром. А потім парламентські вибои... А вони не очікували такого результату. А Тягнибок, а Тігіпко, а Гриценко, а можливо і Рябоконь та багато інших молодих хлопців. Ви зрозуміте, мені 31. Я краще зірву себе. ніж буду жити за законами диктатури. Молодь, яка мене оточує ще більш радикальніша. та і БЮТ програє вибори всі, крім виборів президента. Ось вам моя відповідь.
Вітер з Гаю   | 2.12.2009 20:57
Скакодуб Андрій Васильович, +++! Підтримую все казане... Навіть те, що мені 31:)
amalik   | 2.12.2009 22:15
+ Бо Гриценко єдина порядна та професійна людина на цьому тлі сволоти.
Так, він не стане президентом, але буде політиком першої череди.
Наше з вами головне завдання – це не допустити до другого туру Я+Ю. Бо Медведчук з Путіним після другого туру будуть керувати цією парочкою так, що нам усім – один шлях – тільки в підпілля... А країні – гаплик!
amalik   | 2.12.2009 22:17
+ Бо Гриценко єдина порядна та професійна людина на цьому тлі сволоти.
Так, він не стане президентом, але буде політиком першої череди.
Наше з вами головне завдання – це не допустити до другого туру Я+Ю. Бо Медведчук з Путіним після другого туру будуть керувати цією парочкою так, що нам усім – один шлях – тільки в підпілля... А країні – гаплик!
Vladimir   | 3.12.2009 00:16
Чтобы не вышли во 2-й тур Тимошенко+Янукович, можно проголосовать за любого, даже за Гриценко. Но Гриценко – худший из возможных.
Аморальный, некомпетентный, надутый мыльный пузырь. Как поставить голос, чтобы была видна моральность? Вот так. А как, сказать, чтобы был виден сильный политик? Вот так. Прорепетировали? Пошли на шоу.
Он не контролировал ситуации в армии, когда был министром. А больше он никогда ничем не руководил.
Для меня же главное – он поддерживает этонесчастье Украины – Пр-во Тимошенко, которое мы все быдем выхаркивать еще много лет. Без его личной поддержки в ВР, это Пр-во не могло бы существовать.
Я могу статью написать с перечислением всех гадостей и аморальностей, кот
Vladimir   | 3.12.2009 00:20
Скакодуб Андрій Васильович:
Тимошенко Попытается стать диктатором. Она уже сейчас пытается, хотя формально ничего не может. Она уже сейчас лично делит госденьги, хотя положено – по бюджету и решениями ВР. Она уже сейчас дает указания чиновникам прямо нарушать закон. Но сейчас ей можно оказывать сопротивление и Президент отменяет часть ее самоуправных решений. Станет Президентом, ВР перейдет к ней – не может отменить никто. О каких выборах в ВР Вы говорите? Не будет их или будут под диктовку ее штаба. Быстро Вы забываете историю. В России при Ельцине тоже говорили, мол, от Ельцина ничего не зависит, никто у нас не заберет выборы ит.д., пусть старик уходит, надоел. Ушел, нет выборов.
Володимир   | 3.12.2009 09:08
Vladimir:
Або Ви свідомо намагаєтеся облити брудом Гриценка, або абсолютно не компетентні у питаннях, яких торкаєтеся у своїх коментах.
Для того, щоб оцінювати будь яку людину треба її хоч трохи знати.
А про А.Гриценка на посту міністра оборони може сказати будь який офіцер, що це був єдиний за всю історію незалежності справжній міністр оборони, який розпочав системні реформи у Збройних силах.
Мабуть Ви не мали ніякого відношення до армії?
Vladimir   | 3.12.2009 15:04
Володимир:
Я помню, про армию могут высказываться только те, кто в ней служил, про торговлю, только тот, кто в ней работал, а про Гриценко – только тот, кто его знает лично. Меня тоже так воспитывали, как и Вас. Но я все-таки не воспринял.
Про "реформы" Гриценко я читал немало, мнения разные. Положительных немного. Кстати, уйдя с поста министра, он сам все, что одобрял, пока был министром, осудил.
Я не знаю Гриценко лично, но его поведения в ВРдля меня – верх аморальности, а поддержка катастрофического для Уркианы Пр-ва Тимошенко – желтый билет, чтобы я никогда не рассматривал такого человека как кандидата на общественное доверие. Если для Вас назвать кошку кошкой – облить грязью,