Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Народ відключіть свої почуття та включіть розум!

Вітер з Гаю | 1.12.2009 00:12

-2
Рейтинг
-2


Голосов "за"
7

Голосов "против"
9

Не думаю, що знайду розуміння, але все ж таки свою думку висловлю. Я помітив, що після того як людина зробила свій вибір стосовно кандидата в президенти в неї відключається розум. Стосовно "свого" кандидата помічається лише позитивне, конкурентів демонізують.

Може вже прийшов час подорслішати? Може пора навчитися знімати рожеві окуляри? Здавалося б нормальна людина з мозком формує своє відношення до чогось на основі фактів, при цьому навіть коли відношення сформовано, нові факти можуть змінити наявне відношення.

На цьому сайті я спостерігаю зворотню картину. Після того як відношення до кандидата сформовано, факти йдуть прямим ходом в дупу. Факти більше нікого не цікавлять. Людину просто не можливо переконата. Іншими словами людина перетворюється в зомбі, істоту, що не здатан на аналіз і логічні дії.

Як приклад можу навести місцеву нелюбов до Тимошенко. Я її не підтримую, але мені просто смішно спостерігати як з неї тут зробили демона. І всі факти йдуть в задній прохід. Щоб вона не робила, щоб вона не казала, на ній вже поставлено хрест.

Факти ігноруються, брехня спиймається на ура, якщо вона узгоджується з нашою позицією. Чого тільки варта заява секретаріату президенту про те, що Тимошенко пожартувала, що вона буде вечеряти без краваток після того як Путін пожартував, що Саакашвілі з'їсть краватки... До одного місця те, що послідовність була диаметрально протележна. До одного місця, що для того щоб перевірити достатньо пари хвилин щоб залісти на youtube. Головне, що наша картинка світу підтверджується, а отже ми готові вірити в люби брехню.

Зворотня ситуація з Ющенко. Ющенко – наш спаситель, він любить Україну. І знову такі, всі факти йдуть в одне місце. Критика не сприймається.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua