Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Українським політикам не уникнути відповідальності у разі вчинення ними кримінальних діянь – В.Наливайченко


6
Рейтинг
6


Голосов "за"
9

Голосов "против"
3

Ця теза керівника СБУ останнім часом набуває все більшої актуальності, адже окремі представники вітчизняного політикуму почали забувати, що демократія – це не тільки свобода слова, але й відповідальність перед законом і суспільством...

Українським політикам не уникнути відповідальності у разі вчинення ними кримінальних діянь – В.Наливайченко
У часи складних випробувань для країни, нації і суспільства, яке всіляко намагаються розколоти на шматки недолугі політичні пристрасті на догоду загубленої у похибці вимірів кількості народонаселення групі пройдисвітів, хотілося б відзначити особливу важливість прагматизму, патріотизму та відданості служіння інтересам своєї вітчизни.

У вирі передвиборних пристрастей та політтехнологій, як не дивно, знову серед суспільства, що на "Майдані" висловило свою відданість ідеалам єдності країни, демократії та народовладдя, поповзли химери "федералізації", "Сєвєродонецьку-Х", які наполегливо у пуританській манері нам нав'язують вигнані за профневідповідність з державної служби російські псевдо-історики, як Модест Колеров, котрим вторять в Україні пригнічені образою на весь християнський світ представники "Союзу лівих сил" Петро Толочко та Василь Волга, не кажучи вже про відомих українофобів Дмитра Табачника та Григорія Крючкова.

Як неодноразово наголошував керівник СБУ Валентин Наливайченко, звертаючись до вітчизняних політиків щодо припинення спекуляцій навколо питань сепаратизму, Служба безпеки гостро реагуватиме на всі подібні прояви. "Будь-які заклики – публічні, на білбордах, на парканах, – які "загрожують цілісності держави і підривають майбутнє наших дітей, мають бути кримінально покарані", навіть якщо у політиків є статус недоторканості. Жодна справа не буде знищена, і після закінчення повноважень політика, які передбачають імунітет, справи будуть доведені до суду" завірив керівник української спецслужби, у що хотілося б особливо вірити.

Раніше повідомлялося, що матеріали СБУ стосовно лідерів так званого об'єднання "Народний фронт "Севастополь-Крим-Росія"" В.Под'ячого і С.Клюєва передано до Апеляційного суду АРК, за матеріалами спецслужби пред'явлені обвинувачення окремим активістам знятої з реєстрації громадської організації "Донецька республіка", а матеріали кримінальної справи стосовно керівника громадського об'єднання "Асоціація "Сойм підкарпатських русинів" Димитрія Сидора також передані до суду.

Не новина, що всі названі підозрювані у вчиненні сепаратистських дій у тій, чи іншій мірі неофіційно підтримувалися Кремлем, який, втім, не перестає годувати українську громаду казками про добросусідство та братерство.

Нажаль таких прикладів у сучасному повсякденному бутті пересічного українця не так і багато. Чисельно та інформаційно, під виглядом звичайних "реваншистських настроїв", сьогодні намагається увійти у політичну моду так звана неосоціалістична ідеологія, сповідачами якої виступають представники ряду "лівих" політичних сил за активної підтримки з боку нашого північно-східного сусіда.

Однак, це ще не саме найгірше, адже міф у миролюбстві до України затопленого у крові та корупції державного апарату Москви в останні дні, навіть всупереч гучним виступам керманичів РФ на національних телеканалах, викликає не тільки несприйняття у пересічного громадянина України, але й глибоке занепокоєння.

Наприклад, відомо, що Росія зі свого боку зацікавлена в економічному та енергетичному співробітництві з Україною, однак, визнання 8 млн. дієздатних та активних громадян України претендентами на отримання так званої "карти руського" щось жодним чином не вкладається у межі добросусідського, братнього співіснування двох незалежних держав. Що це? Спосіб завуальовано втручатися у внутрішні справи країн-сусідів, який опробовується на українцях для подальшого експорту в країни Європи? Де гарантія, що надалі такі картки не спливуть в Данії, Фінляндії та Швеції, котрі під шаленим тиском надали згоду на будівництво "Газпромом" магістрального трубопроводу "Nord Stream"? Щоб ніхто навіть і на думці не мав відмовитися (!), бо випадково станеться, що там проживають мільйони росіян, котрі потребують захисту, на який не спроможні місцеві уряди, а прямим наслідком цього стане введення у Хельсинки, Осло та Копенганген розлюченого пострадянською депресією та нескінченою війною на Кавказі російського солдата?

Цікаво, а чи уявляють собі мешканці цих тихих та мирних країн гучне крокування підкованих ялових чоботів рязанського спецназу по центральних, вимощених гранітом та прикрашених вазонами барвистих квітів вулицях? Мало вже хто в Європі пам'ятає "Т-34" радянських визволителів у Відні та Празі, а дарма.

Прикро, що всі ці, здавалося б, не пов'язані поміж собою події, заяви, коментарі та ідеологічні випади являють собою, нажаль, грамотно розбудовану жорстку систему впливів Нової Російської імперії, які несуть конкретну загрозу інтересам безпеки не тільки окремо взятого мешканця нашої країни, але й держави вцілому.

Нажаль, більшість державних органів України не тільки не вбачає у цьому загрози, але й сприяє у чомусь популяризації такій відверто ворожій ідеології, яка називаючи керівництво нашої держави "нацистами", паплюжачи світлу пам'ять мільйонів закатованих НКВС-МДБ СРСР борців за український суверенітет і незалежність, всіляко сприяє звеличенню винуватців українського Голодомору 1932-1933 рр.

Саме тоді, коли Україна має об'єднатися поза залежності від національності, соціального походження і віри, у боротьбі за майбутнє ідеалів демократії, досягнення високих європейських стандартів свободи слова та думки, неухильного дотримання принципів верховенства права, ці прагнення горе-політикани свідомо відволікають на хибні та штучно створені виклики (чого вартий лише ажіотаж з ліками!), що з рештою ганьбить країну, позбавляє її реальних важелів, здатних убезпечити її цілісне і заможне існування у майбутньому!

Хочеться сподіватися, що в січні майбутнього року українство надасть гідну оцінку тим, хто у сліпому прагненні до влади поправ інтереси своїх співгромадян.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua