Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Рекламу повій у журналі "Афіша" перевірить СБУ і Генеральна прокуратура

infoburo | 11.11.2009 13:23

1
Рейтинг
1


Голосов "за"
3

Голосов "против"
2

Сьогодні громадська організація "Правовий захист" звернулася до Генерального прокурора України і голови Служби безпеки України.

Сьогодні громадська організація "Правовий захист" звернулася до Генерального прокурора України і голови Служби безпеки України з проханням негайно перевірити факти багаторічного розміщення в журналі "Афіша" реклами послуг повій і у випадку підтвердження цієї інформації закрити дане видання.

Як повідомив заступник голови громадської організації "Правовий захист" Володимир Онищук, сьогодні від імені організації були направлені відповідні запити в СБУ, МВС, Генеральну прокуратуру, Комісію з питань журналістської етики та Комісію з питань захисту суспільної моралі.

"Ми, як об'єднання громадян, що захищає права жителів України, вимагаємо заборонити рекламу інтимних послуг в "Афіші" і закрити журнал, а також подібні видання, що популяризують проституцію", – заявив Володимир Онищук.

"Наші дії спрямовані на викорінення проституції і покарання правоохоронними органами всіх учасників ринку сексуальних послуг", – додав пан Онищук.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua