Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Податкова хизується виконанням злочинного наказу!

Singarella | 6.11.2009 12:23

-2
Рейтинг
-2


Голосов "за"
1

Голосов "против"
3

Як писала одна пані в блозі "Перевернутый мир, это не когда слово "мел" написано на заборе половым членом". Перевернутый мир, це коли приблизно так:
Першу частину читатйе тут:
http://narodna.pravda.com.ua/politics/4aee89aa4a08c/


http://www.sta.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=234617&cat_id=45661

На офіційному сайті Державної Податкової Адміністрації радо відрапортувлаи про проведенян перевірок аптек.

ДПА України: триває контроль за реалізацією лікарських засобів і виробів медичного призначення

Для вжиття дієвих заходів щодо запобігання зловживань на фармацевтичному ринку органами державної податкової служби України організовано 700 робочих груп до роботи в яких залучено понад 1500 працівників підрозділів податкового контролю юридичних осіб, оподаткування фізичних осіб, податкової міліції.

З 30 жовтня 2009 року ними проведено 1396 обстежень щодо наявності в аптечних закладах лікарських засобів і виробів медичного призначення.

Проведено 1130 перевірок щодо дотримання порядку проведення розрахункових операцій за готівку.

Очікується застосування штрафних санкцій за порушення вимог чинного законодавства на суму понад 471,0 тис. грн.

Основні порушення, виявлені під час перевірок – невідповідність готівкових коштів сумі коштів, зазначених в звітах реєстраторів розрахункових операцій (тобто не проведення через РРО), або несвоєчасне оприбуткування готівки.

Так, при перевірці аптеки ДП "К" АР Крим виявлено несвоєчасне оприбуткування готівки на суму 5,0 тис.грн., за результатами перевірки застосовано штрафні санкції на суму 25,0 тис.грн.

Проведеними обстеженнями встановлено, що у західних регіонах із 15-ти обов'язкових найменувань ліків, у залишках та в реалізації лише 5-6 препаратів. У східних регіонах із обов'язкових 15 в реалізації лише 7-8 лікарських засоби.

Зокрема, в аптеці ПП "А" (Львівська область) із 15 обов'язкових найменувань виявлено відсутність 13, а саме: аміксин, озельтамевир, азитроміцин, амізон, ампіцилін, арбідол, аскорбінова кислота, ремантадин, мазь оксолінова, хлоргексидину біглюконат, марля, маска одноразового використання, маска багаторазового використання марлева, рукавички.

В ПП "Б" Луганської області відсутні 9 лікарських засобів із 15 обов'язкових найменувань, а саме: аміксин, таміфлю, амізон, ампіцилін, арбідол, ремантадин, мазь оксолінова, марля, маски

В аптеці ТОВ "В" Черкаської області відсутні 8 лікарських засобів із 15 обов'язкових найменувань, а саме: аміксин, озальтамевир, аскорбінова кислота, ремантадин, мазь оксолінова, марля, маски однор., маски багатораз.

За результатами контрольно-перевірочних заходів органами державної податкової служби передано понад 50 матеріалів, у яких зафіксовано відсутність асортименту ліків, до Державної комісії з контролю за якістю лікарських препаратів та проінформовано про 1000 випадків відсутності у аптечних закладах обов'язкових лікарських засобів і виробів медичного призначення на період карантину.

Під час перевірок встановлені факти перевищення граничних цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення.

Зокрема, перевищення роздрібних цін виявлено в ДП "Ц" Донецької області, а саме: азитроміцин реалізується по ціні 36,85 грн. (встановлена ціна 29,45 грн.).

Матеріали перевірок по 30 аптеках, у яких встановлено перевищення цін, передані до Держцінінспекції. Крім того, проінформовано щодо 62 фактів перевищення граничних оптово-відпускних та роздрібних цінах на лікарські засоби і вироби медичного призначення.

Антимонопольним комітетом спільно з органами державної податкової служби організовані перевірки 5-ти суб'єктів господарювання, які здійснюють оптові поставки лікарських засобів, та 5 найбільш потужних вітчизняних виробників для контролю за собівартістю, оптово-відпускними та роздрібними цінами лікарських засобів.

Про виявлені порушення інформуються також і регіональні управління охорони здоров'я та штаби, організовані при органах державної влади.

До Антимонопольного комітету надається інформація про факти перевищення граничних оптово-відпускних цін.

Ок, я згідна з перевіркою, щодо махінацій аптек з готівкою і санкціями, щодо того, що вони не весь прибуток показують. тільки не ясно навіщо це придумалос япроводити зараз, коли епідемія. Чи не було більш спокійного для аптек часу?

Але поясніть мені одне – ЯК може Податкова перейматися наявністю препаратів в аптеці?


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua