Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Українa   панікa   cвинячий грип

Свинячий психотерор: хто поширює паніку?

Victoria | 2.11.2009 11:33

2
Рейтинг
2


Голосов "за"
4

Голосов "против"
2

ПЕРЕДРУК
"Якщо подивитися статистику смертності від пневмонії в Україні, то нічого надприродного не відбувається, – говорить науковий аналітик, соціолог Олена Вороненко. – Незвично, що навколо цього раптом розгорівся такий ажіотаж. Адже рік тому нікому не було діла до того, що у нас люди гинуть від пневмонії, зокрема від вірусної.


"Якщо подивитися статистику смертності від пневмонії в Україні, то нічого надприродного не відбувається, – говорить науковий аналітик, соціолог Олена Вороненко. – Незвично, що навколо цього раптом розгорівся такий ажіотаж. Адже рік тому нікому не було діла до того, що у нас люди гинуть від пневмонії, зокрема від вірусної. Скоріше за все, хтось грамотно маніпулює громадською думкою і розпалює паніку".

Це може бути вигідно продавцям медпрепаратів, які в умовах кризи і зростання скепсису з приводу якості дорогих ліків втратили минулі прибутки. А також бажання напередодні можливого мораторію на зростання цін скинути товари і заробити на майбутнє.

Паніка вигідна також виробникам противірусних і імуностимулюючих препаратів (у тому числі і вітчизняним), які, граючи на істерії, збільшують свої продажі.

Не варто відкидати і політику. Зараз на тлі видимої безпорадності влади політичні програми кандидатів на високий пост виглядають набагато ефектнішими.

Посил ясний: чинна влада не може захистити вас від інфекцій, і ви гинете. Хоча, якщо розібратися, інфекції завжди вбивали людей, не придивляючись до дійових осіб у верхах. Тільки раніше на цих смертях не грали.

Пневмонія – гостре інфекційне захворювання, яке викликають бактерії або віруси. Причому пневмонію може викликати не тільки грип, але й інші характерні для наших широт парагрип і аденовіруси.

"Від запалення легенів щорічно вмирають 1-3% хворих пневмонією людей молодого і середнього віку, 15-30% пацієнтів старше 65 років. Всього це близько 7 тисяч українців, – розповіла головний пульмонолог міста Києва Тетяна Баранівська. – В групу ризику потрапляють люди, у яких є супутні хронічні захворювання, цукровий діабет, онкозахворювання, хронічні респіраторні інфекції".

За словами медиків, звичайне ГРВІ досить часто перетікає у гостре запалення. Причини тому різні, але найчастіше – це слабкий імунітет і висока агресивність вірусу.

ПЕРЕДРУК

Джерело: newsru.ua

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua