Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Сепаратисти на Луганщині будують фундамент російській агресії?

florian | 4.10.2009 09:21

14
Рейтинг
14


Голосов "за"
19

Голосов "против"
5

"Луганська й Донецька області – це теж територія Великого війська Донського. Вони зараз прирізані Україні, як і Крим...", – передає слова, що звучали на зборах отаманів "донського козацтва" Михайло Бублик у статі, опублікованій в газеті "Україна молода" (N181 за 1.10.2009).

Сепаратисти на Луганщині будують фундамент російській агресії?
Все б нічого, якби такі збори відбувалися на території Росії та без участі членів Партії регіонів, голови Луганського облради Валерія Голенка та його заступника Євгена Харіна.

Варто зазначити, що ВВД – це напіввійськова організація, голову якої, згідно статуту, затверджує безпосередньо президент Росії Дмітрій Мєдвєдєв. "Збори" відбувалися з метою обєднання всї осередків "козачків" на території Луганщини.

Цей факт, а також дискусія, яка виникла на "сходці" викликає певне занепокоєння, адже на території суверенної України, споконвічній українській землі створюється напівмілітарна організація фактично під керівництвом Мєдвєдєва. Більш того, далеко не остання людина на Луганщині обіцяє сприяння в облаштуванні "козачків" на наших землях.

Варто зазначити, що керівник ВВД пан Водолацький у листопаді 2004 року оголосив "похід козачків" на випадок відокремлення ПіСУАР від України.

З якою метою все це відбувається?

Спочатку "Русскоязычная Украина" пана Колесніченка (ПР) зі своїми страйкомами, "Родина" Маркова, погрози Мєдвєдєва, а тепер активізація "козачків"?

Ці події викликають велике занепокоєння, адже активізація сепаратистів на фоні послаблення Української держави безпосередньо загрожують її територіальній цілісності.

І як тут не згадати статтю Горбуліна, з авторитетом якого важко сперечатися, про високу ймовірність реалізації сценарію по розділенню України на 3 частини.

Чи не будуть такі організації фундаментом російської агресії?Час покаже.

А зараз Україна має жостко придушити цю вакханалію.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua