Народные блоги
http://narodna.pravda.com.ua/rus/politics/4ac5b4ca49041/

Тягнибок та менше зло

florian | 2.10.2009 11:07

Що важливіше для країни та її громадян демократія чи здатність збрегти незалежність? Як не прикро, але ми змушені зараз ставити собі це запитання. На відміну від минулих виборів, на яких один кандидат уособлював і одне і інше, цього разу нам напевне доведеться в другому турі обирати "менше зло". І не відомо чим обернеться нам цей вибір.

Все йде насправді до того, хочемо ми того чи ні, що в другий тур вийдуть не лідери, здатні країні забезпечити такі наболілі реформи, а політикани, які виїжджають на "мінімалці" та "пенсіях". Один на Сході, інший за Заході збирає всіх скривджених та ображених долею аби забезпечити їм "добробут уже сьогодні" (див. статтю "Мінімалка" за 1 жовтня). А що ж робити тій здоровій частині суспільства, яка прагне до якісних змін, молоді, яка хоче забезпечити себе і оточуючих робочим місцем, платити податки і рухати Україну вперед? У 2004 у нас була принаймні надія, а зараз?

Лідер – це та людина, яка хоче і може переконувати людей і вести їх за собою. Кандидати "першого ешелону", оце "Варшавське сміття й грязь Москви" не здатні на це, вони просто виконувачі волі більшості, прості сатрапи, хоча люблять іменувати себе "елітою". Можливо ця думка не дасть мені популярності, але Ющенко найближчий до визначення "лідер", проте хоч він і хоче, але нажаль, як показало його президентство він не може вести за собою народ (чи може це не той народ?).

Вчора дивився програму "Готовий відповіати" з Анатолієм Гриценком, який на питання про вступ до НАТО почав плазувати, мовляв не на часі, коли люди захотять і т. д.

І так всі кандидати. Виникає логічне запитання: так чи потрібна така демократія якщо вона не може забезпечити захист самої себе, якщо вона просто мильна бульбашка, що ось-ость лусне, просто шоу на чолі з Савіком Шустером? Адже стає дедалі очевиднішою російська агресія на нашу землю.

Виходячи з цього останнім часом я почав схилятися до того аби підтримати Тягнибока. Я розумію, що це не вихід, тому що він навряд чи може протистояти пропаганді Януковича чи Тимошенко, але принаймні мій голос надасть якийсь поштовх для подальшого розвитку цього політика.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua