Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
1
Рейтинг
1


Голосов "за"
7

Голосов "против"
6

Комментарии
Wasil   | 2.10.2009 11:54
18. Заборонити в Україні продаж землі сільськогосподарського призначення. Надавати її у довгострокове володіння українським громадянам із правом родинного успадкування. Визначити законом підстави припинення такого володіння в разі використання землі за нецільовим призначенням чи в разі погіршення її продуктивності.

19. Дозволити особам, які законним способом набули право власності на сільськогосподарські угіддя (під час розпаювання), продавати ці земельні наділи лише державі. Не визнавати право власності на сільськогосподарські угіддя, набуте в результаті боргових розписок.
не має всвіті держави де би це приведло до добробуту. Скоріш навпаки. Чи не є це бажаня Кремля?
florian   | 2.10.2009 12:02
А що ви вважаєте, що землю повинні скупити іноземці? Ніхто ж не заборонятиме здавати її в оренду. Якщо ви думаєте, що українці зароблять скажені гроші від продажу землі,то ви глибоко помиляєтесь.
florian   | 2.10.2009 12:09
Потрібе не продаж землі іноземцям, а інші механізми залучення інвестицій в цю галузь.
Той хто дійсно хоче на ній працювати може заключити договір про довгострокову оренду.
Хто скупить цю землю? Коломойський, Ахметов, Сорос чи Рокфеллер?
Львів'янка   | 2.10.2009 13:07
Гриценко НЕ Є самостійним гравцем в Українському політикумі. Це видно простим оком.
Він служить, бовкає тільки те що йому дозволено.
Розрахунок на ЛЮМПЕНА який прагне пімсти!!!
Пімста, пімстою- але повинна бути нормальна дорога до розвитку.
Безперечно влада повинна здійснити перерахунки вкраденого і населення, повинна здійснити аналіз і взяти зобов"язання на ПОВЕРНЕННЯ.
Що робить влада зараз? Вона залазить, ще дальше, беручи кредити заганяє в боргову яму все населення.
Хоча ОСНОВНИЙ і ГОЛОВНИЙ боржник є тупість і стах владних представників.
Тільки пан ЮЩЕНКО повинен брати всю відповідальність на себе. Саме Ющенку БОГ дарував життя і вижиття.
Даремного нічого не буває!!
Львів'янка   | 2.10.2009 13:08
Тягнибок та менше зло???
Тягнибок- це молодий політик, він енергійно зможе зробити дуже багато, але він повинен починати із малого.
Зараз в Тягнибока тільки гасла! Жодної дії.
florian   | 2.10.2009 13:22
)))) А що ви хочете щоб він уже зробив, не маючи влади? От пройде у Раду, тоді й подивимось.Для цього і є вибори.
Борис Бородин   | 2.10.2009 13:42
Вибачте, florian, для вас повторю те, що колись вичитали мені:
"... Вы зажрались. Никто из вас не видел ни фронта, ни госпиталей, ни оккупации. Вы думаете, что квартиры, машины, жратва должны падать вам на голову сами собой. Как будто ваши деды, отцы, да что там – прадеды до седьмого колена хоть когда-нибудь на этой земле жили хотя бы спокойно, а не то что лучше вас. А в этом мире ВСЁ завоёвывается трудом, упорным и долгим. Ни одна революция таким трудом не была и не будет. Благодарите бога вечно за то, что у вас не было ни одной войны..."

Хочется революцій, florian? Не вистачає ВЛАСНОЇ війни?
Маєте проблеми в особистому житті – то застрельтеся!
Не тягнить інших людей в могилу.
Львів'янка   | 2.10.2009 13:43
florian:
)))) А що ви хочете щоб він уже зробив, не маючи влади? От пройде у Раду, тоді й подивимось.Для цього і є вибори.
Якщо пройде у раду, то одразу ГЛОХНЕ. Стає глухим до потреб народу.
Подивіться, що влада зробила із Левком Лук"яненком, як одурів Яворівський...
А малий-Чорновіл?
Повинні іти поступово, але дивлячись вниз, тобто звикаючи до висоти бо голова закрутиться.
Anatole   | 2.10.2009 14:50
Львів'янка:
Люди з плином часу змінюються мало. Можна вважати, що не змінюються зовсім. Тому "нові" риси особи не є новими, а скоріше за все – прихованими раніше. Треба було свого часу уважніше придивитись, або і зараз не сильно довіряти пропаганді.
Про "Свободу" нічого не можу сказати напевне, бо не знаю. Вам, шановна, видніше. Але майбутній врожай можна спрогнозувати і по зерну, яке сіється в землю. Тобто, по діяльності осередків "Свободи" можна прогнозувати, як ця організація поведе себе у майбутньому.
Стрілець   | 2.10.2009 16:20
Львів'янка:
florian:
Якщо пройде у раду, то одразу ГЛОХНЕ. Стає глухим до потреб народу.
Абсолютно природно.
Як сказав наш "класик"
"мєсто сідєнія апріділяєт точку зрєнія"
Рада, яка сама собі присвоїла право самій собі присвоювати права
і в екстазі цим присвоєнням займається -
це ж абсолют зажерливості.
Хто може, попавши в такий абсолют, лишитись нормальним?!
Рідкісні винятки...
Стрілець   | 2.10.2009 16:34
Борис Бородин:
Вибачте, florian, для вас повторю те, що колись вичитали мені:
"... Вы зажрались. Никто из вас не видел ни фронта,

Хочется революцій, florian? Не вистачає ВЛАСНОЇ війни?
Маєте проблеми в особистому житті – то застрельтеся!
Не тягнить інших людей в могилу.
Це сер'йозно.
Але це як мінімум не меншою мірою стосується і вас, Бородин.
Адже ви – просто з іншого боку, ви комфортненько собі жили, як один із тих, які й довели українців до не вельми властивого їм росту радикалізму.
Вам було просто й невимушено, а що якимось там "вборигенам" воно принизливо, так хто з вас про це думав у часи "сплотіла навєкі..."
Стрілець   | 2.10.2009 16:36
Думайте, Бородин, думайте...
Від вас і таких, як ви, теж залежить мир і спокій на цій землі.
І якщо вони зірвуться, то ваша в тому вина буде як мінімум не меншою.
Никита   | 2.10.2009 18:14
Борис Бородин:
Хочется революцій, florian? Не вистачає ВЛАСНОЇ війни?
Маєте проблеми в особистому житті – то застрельтеся!
Не тягнить інших людей в могилу.
Хочеться, щоб Україна залишалася "зоною інтересів РФ?"
Не вистачає тієї війни, що її постійно веде з кимось РФ?
...Не тягніть інших людей в Імперію.
Никита   | 2.10.2009 19:13
Що важливіше для країни та її громадян демократія чи здатність збрегти незалежність?
Я не бачу такого протиставлення.
Насправді існує інше протиставлення:
Україна – демократична країна
або Україна – "зона інтересів РФ".
Зрозуміло, що неможливо бути одночасно і першим, і другим.
Отже, все, що слугує незалежності України, є необхідним для демократії.
florian   | 2.10.2009 20:23
До НІкіти
А що як Україні для того щоб стати незалежною необхідна диктатура?
Як вам таке?