Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
СПІЛЬНОТА УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ   Україна   РФ   євроатлантичний курс України   "братские народы"
7
Рейтинг
7


Голосов "за"
8

Голосов "против"
1

Щоденник євроатлантиста. Українсько-російський "тлумачний словник" (Альона Гетьманчук, журнал "Главред")

Никита | 1.10.2009 12:38
"БРАТСКИЕ НАРОДЫ" – радянський пропагандистський штамп, мета якого – пояснити ВИКОРИСТАННЯ інших, не російських, народів, для виключно російських цілей. Науковий термін – "культурно споріднені народи; народи, у яких близькі мови, культури, традиції".
Комментарии
Львів'янка   | 1.10.2009 14:50
+!
Те, що український та російський народи – "братские", настільки відклалось у свідомості ще радянських громадян
Узурпували право на "братськість"...
Чому поляки мовчать, ми також "братскиє" (бо розуміємо одне одного)?
Сезам   | 1.10.2009 15:19
Їм більш притаманні слова "гвалтівники", "хами", "злодюжки"...
Никита   | 1.10.2009 16:01
Львів'янка:
Чому поляки мовчать, ми також "братскиє" (бо розуміємо одне одного)?
Тому що для цього є нормальні терміни: "культурно споріднені народи; народи, у яких близькі мови, культури, традиції".
А коли мова заходить про "братський народ", то ясно. що мається на увазі великий російський народ як "великий брат". І якщо "великий брат" вирішив залишатися СОВКОМ – то й наречені "меньші брати" не повинні смикатися десь в Європу чи НАТО... а поділяти по-братськи з братом совок.
Львів'янка   | 1.10.2009 16:20
І якщо "великий брат" вирішив залишатися СОВКОМ – то й наречені "меньші брати" не повинні смикатися десь в Європу чи НАТО... а поділяти по-братськи з братом совок.
Це по принципу, якщо я плачу-ридаю, то поряд всі мають хлипати або кривитись...?
Вийдемо із того "задрипаного стану", думаю вийдемо.
Victoria   | 1.10.2009 16:27
+
Leon   | 1.10.2009 16:54
"Давай делиться, но как? По – честному, или по – братски?"
+
Никита   | 1.10.2009 17:37
Українці і росіяни –
"народи, у яких близькі мови, культури, традиції"
Так, і мови в нас близькі, і деякі традиції (як хороші, – так і огидні, від яких позбавлятися треба!)...
Але менталітет – у своїй основі – в нас дуже-дуже різний!...
...Читаєш деяких "несвідомих товаришів" або жителів "братської" півночі – і бажання тільки одне: ГЕТЬ ВІД МОСКВИ! Геть від совкового настирливого "братського" хамства!
Никита   | 1.10.2009 17:50
"Это – специально обученные люди, функции которых состоят в том, чтобы путем комментариев в блогах и в форумах под статьями дискредитировать неудобную для власти позицию или тексты, – ответил политолог Станислав Белковский на вопрос ИА Новый Регион "кто гадит в блогах?"
Вони дискредитують? Навпаки! Вони наполегливо і щиро працюють на те, щоб ми не забували цю максиму: ГЕТЬ ВІД МОСКВИ!
Leon   | 1.10.2009 19:15
Никита:
Вони наполегливо і щиро працюють на те, щоб ми не забували цю максиму: ГЕТЬ ВІД МОСКВИ!
Саме так, саме так. Геть від тої упирихи!
Никита   | 1.10.2009 19:29
Leon:
Львовский эксперт: У Украины будущего нет
murman | 1.10.2009 16:11
не-свидомый | 1.10.2009 16:58
СУПЕР. Готов подписаться под каждым словом. Дальнейшее насильное обьединение приведет к гражданской войне. Это обсуждают уже возле каждого пивного киоска. Достало БЫДЛО людей.
Вони знайшли одне одного (возле пивного киоска). Вони розуміють одне одного, в них схожий менталітет, ОДНА спільна мова, одна культура, одні традиції. Їм не буде скучно.
КОЛИ ВОНИ ВІДЧЕПЛЯТЬСЯ ВІД НАС???????
Leon   | 1.10.2009 22:31
Никита:
Вони знайшли одне одного (возле пивного киоска). Вони розуміють одне одного, в них схожий менталітет, ОДНА спільна мова, одна культура, одні традиції. Їм не буде скучно.
КОЛИ ВОНИ ВІДЧЕПЛЯТЬСЯ ВІД НАС???????
Я б не назвав ТЕ мовою, культурою,традиціями.Бо зазвичай ці поняття мають позитивний зміст. Що ж несуть паразити?
А от коли відчіпляться – це напевне після виявлення і видалення із організму тих паразитуючих потвор.