Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Запорізької ОДА не бажає сприяти відзначення 18 серпня, як Дня Спомину за 100.000 невинно загиблими запоріжцями

Артем Циганок | 17.09.2009 15:24

8
Рейтинг
8


Голосов "за"
8

Голосов "против"
0

Запорізька та Дніпропетровська обласні організації ВО "Свобода" звернулись до Запорізької та Дніпропетровської обласних державних адміністрацій з пропозицією оголосити дату 18 серпня Днем Спомину за невинно загиблими 100 000 громадянами Української РСР унаслідок підриву греблі ДніпроГЕСу 18 серпня 1941 року.

"Ми дбаємо про висвітлення "чорних плям" історії нашого краю, – йдеться в заяві "свободівців", – опираємось на далеко не повні свідчення мешканців і істориків, піклуємось про унеможливлення рецидиву відродження людиноненависницької комуністичної ідеології".

Запорізькою обласною організацією ВО "СВОБОДА" була отримана відповідь від Запорізької обласної держанної адміністрації щодо відзначення 18 серпня, як Дня Спомину за невинно загиблими.

"Відповідно до п.7 ст.92 Конституції України, державні свята встановлюються виключно законами України. Інші історичні дати та професійні свята відзначаються Указами Президента України.

Згідно Законів України "Про місцеве самоврядування" та про місцеві державні адміністрації" оголошення певних календарних днів на честь окремих політичних та історичних подій не входить до компетенції Запорізької обласної ради та Запорізької обласної державної адміністрації."

Чиновники відписалися чітко і грамотно, тільки виникають деякі запитання. Чому Запорізька обласна державна адміністрація не підтримала звернення" СВОБОДИ" і не лобіювала його перед Президентом України? Невже запорізьким чиновникам байдуже загибель 100 тисяч людей? Чому "в межах компетенції" Запорізької обласної ради в Запоріжжі збираються надрукувати обласний підручник для школярів "з правдивим висвітленням історії". Що це за "правдива історія"? Хто дасть відповіді на ці запитання?

Запорізька і Дніпропетровська обласні організації ВО "СВОБОДА" будуть далі вимагати від влади встановлення 18 серпня Днем Спомину за невинно загиблими і вшанування пам'яті 100.000 загиблих людей від цього воєнного злочину комуністів.Люди, які не пам'ятають свого минулого не мають майбутнього.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua