Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Міністерство у справах сім'ї молоді та спорту   молодь   державна служба   працевлаштування

А вас вже погодив заступник Міністра...

Sorry | 16.09.2009 16:29

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
4

Голосов "против"
4

Або про ймовірність потрапляння на державну службу в центральний орган виконавчої влади пересічного громадянина

А вас вже погодив заступник Міністра...
Перебуваючи вже місяць в пошуку роботи, мала змогу насолодитися безлічу різноманітних співбесід з потенційними роботодавцями, здебільшого з приватних фірм, але поступово втрачаючи надію, вирішила спробувати себе в ролі державного службовця. Перше, що спало на думку, це ознайомитися з переліком вакансій на сайті Головдержслужби, яка буцім-то займається підвищенням професійного рівня державних службовців та підготовкою пропозицій щодо підвищення ефективності державного управління, але, окрім переліку державних органів, жодної вакансії знайдено не було. Тепер вже стало просто цікаво чи відповідає інформація з сайту Головдержслужби дійсності. Так, заходячи на сайти деяких державних органів, зокрема міністерств, я помічала оголошення про відкриття конкурсу на вакантні посади, отже, можна з певністю стверджувати, що з приводу відкритих вакансій до сайту Головдержслужби звертатися не має сенсу.

Але все ж таки знайшовши відповідну вакансію в молодіжному Міністерстві я вирішила спробувати свої сили та взяти участь у конкурсі, та не все так просто, як здавалося. По-перше, необхідно було пройти погодження у керівництві структурного підрозділу, потім погодження у відповідного заступника Міністра (який зовсім не зважає на професійні та ділові якості майбутнього державного службовця, оскільки воно проходить без присутності кандидата на вакансію), і тільки потім можна було подавати документи до відділу кадрів та брати участь у конкурсі. Та на скільки мені відомо, законодавство про державну службу не регламентує порядок погодження кандидатури особи до моменту подання нею документів із заявою на участь у конкурсі на заміщення вакантної посади, отже проходження таких погоджень є протиправним, як і вимагання від особи, яка бажає стати державним службовцем, інших документів, ніж це передбачено законодавством. Та моя спроба стати державним службовцем закінчилася на другому етапі погоджень, тобто мою кандидатуру не погодив заступник М
іністра, тому що – як пояснили у відділі кадрів – на цю посаду є претендент, який більше задовольняє заступника міністра, і це при тому, що беспосереднє керівництво структурного підрозділу не погоджувало кандидатуру іншої особи на цю посаду. І це все відбувається в перший день відкриття конкурсу. Виникає питання – коли закон стане одним для всіх?


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua