Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Дзержинському у Запоріжжі "подарували" вінок із колючого дроту

Артем Циганок | 11.09.2009 21:59

11
Рейтинг
11


Голосов "за"
13

Голосов "против"
2

11 вересня 2009 р.Б. у місті Запоріжжя "на честь" дня народження Фєлікса Едмундовича Дзєржинського відбулося покладання "вінка" з колючого дроту і чорної стрічки до однойменного пам'ятника, що знаходиться на майдані Волі

Дзержинському у Запоріжжі ''подарували'' вінок із колючого дроту
Захід був організований Організацією Українських Націоналістів, "Тризубом" ім. Степана Бандери та ВО "Свобода". Також в акції прийняв участь Козацький курінь імені Нестора Махна.

Після покладання "вінка" відбувся невеличкий мітинг, зокрема там виступив Артем Циганок, заступник Провідника Запорізької обласної організації ОУН, Провідник Запорізької міської організації ОУН. Він наголосив на тому, що "комуністична система вже не працює у цій країні, комуністична ідеологія є нецікавою людям, комуністичні організації, зокрема у Запоріжжі, деградують швидкими темпами, на відміну від правого руху, що набирає сили і піднімає голову. Нами цікавиться молодь, і вона до нас іде, не до комуністів. Цей пам'ятник простоїть ще не довго, його або зніме влада, що мало вірогідно, або сам розгніваний десятиліттям соціалістичного визиску народ, і не допоможуть у тому ніякі злочинні закони чи органи, бо у нас лише два Закони: Націоналістичний та Божий. З іменем Христа та України ми непероможні! Слава Національній Революції! Слава ОУН!"

Пресова служба

Запорізької обласної організації

Організації Українських Націоналістів© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua