Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

В Криму СБУ демонтує біг-борди з провокаційним змістом, неіснуючої партії "Родина".


8
Рейтинг
8


Голосов "за"
12

Голосов "против"
4

СБУ Марков

ЗА ініціативи СБУ в АРК розпочато демонтаж агітаційних плакатів, які рекламна агенція "ВВВ+" на замовлення прихильників неіснуючої партії "Родина" розмістила на біг-бордах. Зміст плакатів, носить деструктивний антиукраїнський характер та формує підґрунтя для поширення сепаратистських настроїв серед населення півострову. Попередньо, 8 вересня п.р. Міністерством юстиції України видано наказ "Про скасування наказу Міністерства юстиції України від 01.10.2008 N1672/5", яким визнана втрата чинності свідоцтва про реєстрацію партії "Родина".

Відповідно до вказаного наказу СБУ попереджала керівництво рекламної агенції "ВВВ+", яка займалася розміщенням рекламних плакатів провокаційного змісту, про відсутність підстав для поширення агітаційної продукції зазначеної партії.

Нагадаємо, що вказаним діям передувала заява Голови СБ України В.Наливайченка до офіційної влади автономії стосовно агітаційних плакатів, які суперечили чинному законодавству України: "Сьогодні виноситься офіційне попередження від імені держави, від імені СБУ керівникам місцевих органів влади Севастополя й Сімферополя, які допустили незаконне поширення, встановлення цих плакатів у Севастополі й Сімферополі, оскільки вони є антидержавними й їхній зміст прямо суперечить Конституції України".

Шкода, що на півострові не одразу дослухались до Голови спецслужби, оскільки викорінення антиукраїнської пропаганди – справа кожного свідомого українця, вже не говорячи про посадовців, які зобов'язані цим опікуватись.

У будь-якому випадку позитив є у тому, що держава поволі звільняється від кримінальних псевдо-політиків таких як І.Марков і дає гідну відсіч будь-яким проявам від федерастів!

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua