Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Увага! Провокація!

Victoria | 29.08.2009 16:10

10
Рейтинг
10


Голосов "за"
17

Голосов "против"
7

Відповодь на статтю "Die Scham der Ukraine" (" Сором України") надрукованну в Berliner Zeitung 27. August.2009.

Увага! Провокація!
Увага! Провокація!

Відповодь на статтю "Die Scham der Ukraine" (" Сором України"), надрукованну в Berliner Zeitung 27. August.2009.

Я не можу висловити своє обурення а ні словами, а ні голосом. В Україні не має села де б не лежали закопані, загорнуті, засипанні землею жертви голодоморів. Саме так, не поховані, а засипані!!! Лежать в огородах, садочках, погрібах... Під позваленними хатами, в вимерлих хуторах i селах... Лежать – хто де впав. Мільони!!! Вся наша Україна застлана трупами: евреями, росіянами, німцями, представниками інших національностей, але більш усього – українцями. Тай не тільки Україна, а й Білорусь, Литва, Росія, вся Сибір...Ніхто не не знає скільки ще тіх трупів та де вони. Серед них не мало і поховань німецьких військових в невідомих могилах, які полягли під час Другої Світової Війни. Але і про них a ні слова!!! Нікого це не турбує! І коли я бачу такі провокації під назвою "Die Scham der Ukraine" "Сором України", автор якої до речі є науковий працівник Гумбольд Університету в рамках проекту Німецько-Російської історичної коміcії (!), то хочу тільки запитати:

Чи це є наш сором??? Чому цей сором не німцький? Чому цей пан проХвесор не бажає помічати кістки та трупи загиблих від трьох Голодоморів та закатованних вбивцями з НКВД? Чому ця стаття з'явилась зараз, саме після підлого мовчання Меркель та звинувачень з боку Мебведєва? Чому??? А головне: "Пане проХвесор, скільки коштує Ваша продажна шкіра, що б можна було не помітити інші трупи???"

Ганьба всім тим, хто розповсюджуе такі провокації!

Знаючи бездіяльність нашої влади, закликаю всіх думаючих українців та їнших порядних людей, дати відповідну оцінку цій провокації і тим хто її розповсютжує! Хто як може. Хто – коментаром, хто – письмом, тхо – лінкуванням мого заклику.

Це вам сором, провокатори, а не сором Україні.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua