Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Україна   День Незалежності   виступ Президента
7
Рейтинг
7


Голосов "за"
8

Голосов "против"
1

Ющенко: про слабкість України говорять тільки малороси і противники держави

Сезам | 24.08.2009 15:02
"Ми – держава. Міцна і велика. З великим запасом стійкості. Нам не 18 років. За нами стоїть тисячолітня історія нашої держави України-Русі. Наша держава відбулася, і її новітнє відновлення – це виняткове історичне досягнення всього українського народу.
Комментарии
Никита   | 24.08.2009 16:20
Ющенко сказав, що Україна – постколоніальна країна. Один із головних результатів такого її стану, вважає В.ЮЩЕНКО, це домінування чужого своєму народу капіталу – непродуктивного, нетворчого, зв'язаного з колишньою метрополією.

"На відміну від національного капіталу, для цих "великих грошей" наша земля – це просто територія, джерело збагачення і слухняний трудовий ресурс. Такий капітал, який залежний від колишньої імперії і їй прислуговується, зневажає власну країну і не підтримує ні її, ні її культуру", – зауважив він.
Никита   | 24.08.2009 16:55
Наївний – безхитрісний
ПРОСТОДУ́ШНИЙ (який не вміє хитрувати, не схильний до хитрощів; властивий такій людині), НЕХИ́ТРИЙ, НЕЛУКА́ВИЙ, ПРО́СТИ́Й, ПРОСТАКУВА́ТИЙ, НАЇ́ВНИЙ, БЕЗХИ́ТРІСНИЙ розм.; НЕВИ́ННИЙ
(Словник синонімів української мови)
Отже, плани тієї політичної сили, яку підтримує пан Томенко, можна назвати антонімом слова наївний. Словом з протилежним значенням.
Фройд би плакав...
А Томнеок дійсно щира людина: говорить те, що думає.
Вас-иль   | 24.08.2009 17:00
Никита:

І таке прагматичне, велемудре, всезнаюче не злізало з трибуни Майдану. А ми, грішні, думали, що він романтик. Там дійсно проходила якась містична межа. Все нице, підле, зрадницьке чомусь концентрувалось саме на трибуні. Та й поза та ж картина. "Розчаровані" тепер, тоді пхались в перші ряди, щоб потрапити в камеру.
Valeriy   | 24.08.2009 17:06
Украина не постколониальная страна – это президент В.Ющенко постдеревенский бугхалтер.
В Украине сконструирован и построен самый большой в мире самолет.
В Украине спроектировали и изготовили "Сатану". Ну и т.д.
Я не специалист по международному капиталу, но знаю что сейчас Япония вкладывает деньги в Америку, Америка в Германию, Франция приобретает энергетическую промышленность Испании и т.д. Кто из них метрополия, а кто колония – США? Германия? Испания?
Все эти рассуждения В.Ющенко типичная для него попытка найти крайнего для его провальных результатов.
Никита   | 24.08.2009 17:12
Вас-иль:
Ніколи не забуду, як на Майдані зайшла мова про те, що ось, ми повірили політикам, хоча прекрасно всі знаємо, що вірити політикам не можна - саме через те, що вони НЕ наївні і говорять тільки те, що люди хочуть чути. Це ті наївні, що їм вірять.
І Юлія Володимирівна тоді сказала: так, політикам вірити не можна. Але Ющенко серед нас менше за всіх політик...
Вони і тоді, і зараз щиро вважали Ющенка наївним... Це не просто слова.
Вас-иль   | 24.08.2009 17:16
Valeriy:

На мою скромну думку, постколоніальність проявляється в наявності в суспільстві ненормально високої частки віруючих в те, що їх хтось безкоштовно і швидко зробить щасливими: Росія, Європа, США, Янукович, Тимошенко, Ющенко... Також популярністю борців за мову, язик, проти НАТО, ЄЕП в дико бідному суспільстві. Також страшна різниця між найбагатшими та рештою.
Вас-иль   | 24.08.2009 17:23
Никита:

Все в його руках. Хай малюють йому 3% підтримки, особисто я думаю, що реально думаючих людей відсотків 20 набереться, але і 3% то не 300 під Крутами, а мільйони людей, яким нічого втрачати крім самоповаги та держави. Почне діяти – люди підтримають.
Никита   | 24.08.2009 17:40
Вас-иль:
Почне діяти – люди підтримають.
+10000000!
Wasil   | 24.08.2009 21:06
а я все рівно вважаю, що розумно говорити, це МАЛО на обрання на другий термін!
Wasil   | 24.08.2009 21:10
Вас-иль:
Никита:
... Почне діяти – люди підтримають.
пообіцяє, що почне. А Юля пообіцяє розвиток у всіх сферах, а Яник, уверенность в завтрашнем дне...
Любителям наступати на граблі, обіцянки цяцьки. Дурник думкою...
Не бійтеся люди нового.
Никита   | 24.08.2009 23:22
Wasil:
Так, обіцянкам вірити це вже вобше...про це не йдеться. Аж коли (якщо) почне діяти – тільки тоді будемо подивитися... тоді мова може йти про якусь підтримку. Як то кажуть, утром деньги – вечером стулья... или вечером деньги – утром стулья... в любом случае деньги (дії) – вперед.