Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Навіщо Мєдвєдєв написав листа?

Вітер з Гаю | 11.08.2009 21:52

16
Рейтинг
16


Голосов "за"
20

Голосов "против"
4

Сьогодні на Народній Правді було багато написано про лист Мєдвєдєва до Українського Президента. Можна розглядати цей лист з різних аспектів (чи допустимий тон звернення, на скільки правдива інформація надана в листі). Мене ж цікавлять причини такого листа.

Навіщо Мєдвєдєв написав листа?
Такий лист, очевидно, не можна вважати випадковим, або просто виходом ємоцій. На мою думку цей лист є частиною продуманного плану.

Я вважаю, що Росія вирішила свідомо піти на ескалацію відносин. В Кремлі відверто хочуть щоб Україна відповіла в такому ж тоні. Їм потрібен конфлік. Серйозний конфлікт. І цей лист має стати початком цього конфлікту. А максимум цього конфліку має припасти на президентські вибори. Коли наша країна буде фактуично без влади. В цей самий момент можна буде нанести Україні потужній удар. А вище зазначенний конфлікт має буту офіційною причиною такого удару з боку Росії. Росії необхідна причина для удару і вони цю причини створюють.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua