Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Україна   Росія. Ющенко   Мєдвєдєв   лист
15
Рейтинг
15


Голосов "за"
17

Голосов "против"
2

Комментарии
Молонов Сергій   | 11.08.2009 19:34
Ну що ж, якщо весь пар пішов у свисток, то хай їм......грець.
СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Циля Зингельшухер   | 11.08.2009 19:38
нажаль таких коментарів меншість...
чим далі в тандемний ліс, тим вище рівень IQ середньо-статистичного росіянина, який починає вірити у цю прімітивну про-кремлівську пропаганду...
почитайте форуми, блоги...
більшість росіян мислить про Україну просто печерними категоріями...
"свій-чужий, вплив Росія-США, помаранчеві- блакитні і т.п."
Вони настільки далекі від розуміння того, що в Україні все набагато складніше і цікавіше...Треба визнати, що оця озвіріла чорно-біла пропаганда промила мізки достатньо добре...і все більше, на перший погляд, адекватних і розважливих громадян РФ починають їй вірити.
Ант.   | 11.08.2009 19:57
"Все люди как люди, а он... По утрам он разгоняет тучи, после обеда совершает подвиги и между делом объявляет войны соседним государствам."

А цього разу між ділом вирішив написати листа.

Хай пише, папір все стерпить.
ЗаХар   | 11.08.2009 21:06
Председатель комиссии по международным связям партии "ПРАВОЕ ДЕЛО" Олег Наумов.
прежде всего, не стоит в таком тоне обращаться к президенту другой страны, когда ему фактически говорят, что с ним невозможно договариваться. Это законно избранный президент соседней страны и, если мы хотим наладить с ней добрососедские отношения, к президенту надо обращаться уважительно, поскольку он представляет эту страну.

Во-вторых, не надо вмешиваться во внутренние дела этой страны. Кого изберут на Украине, как изберут – это внутреннее дело Украины.

Далі
ЗаХар   | 11.08.2009 21:09
И, между прочим, вся история последних 15 лет говорит о том, что у нас ни с кем из руководителей Украины не было нормальных взаимоотношений. Кто бы там ни был – Кучма, Янукович, нынешний президент. Будет там Тимошенко – все равно отношения будут сложными. Нельзя ждать, что там изменится руководство, и у нас вдруг улучшатся отношения.

Украина – самостоятельное государство и к этому надо привыкнуть. Мы должны пройти свою часть пути навстречу и согласиться с тем, что Украина – равноправный партнер, с которым надо выстраивать долгосрочные отношения. И когда согласимся с этим и прекратим великодержавное одергивание соседних государств, отношения начнут налаживаться
ЗаХар   | 11.08.2009 21:12
В російських правих виявилось більше політичного глузду ніж у нашого бомонду, котрий дружно поспішив лизати дупу і розповідати що "ми не такі як цей клятий Ющенко, ми вірні слуги вашого кремлячества". Повії.
Werwоlf   | 11.08.2009 22:44
ЗаХар:
В російських правих виявилось більше політичного глузду ніж у нашого бомонду, котрий дружно поспішив лизати дупу і розповідати що "ми не такі як цей клятий Ющенко, ми вірні слуги вашого кремлячества". Повії.
Саме так і є. Мабуть тому, що вони праві.
Сезам   | 11.08.2009 23:07
+
ЗЕРО   | 11.08.2009 23:12
КЛАС!!!
Никита   | 11.08.2009 23:21
Циля Зингельшухер:
і все більше, на перший погляд, адекватних і розважливих громадян РФ починають їй вірити.
А згадайте історію: як люди вірили комуністичній пропаганді, як душилися і ридали на похорону Сталіна... і як всі прозріли після доповіді Хрущева... ну не всі, але багато розумних людей! Або, я знаю одну жіночку, к.п.н., тема наукової роботи в неї була пов"язана з Леніним, і вона абсолютно щиро запевняла всіх, що тема її завжди буде актуальною – і через 100 років вона не застаріє! А під час перестройки ця жінка прозріла (без лапок!) миттєво – і всіх запевняла вже зовсім в іншому – і мала докази, бо про Леніна знала таки багато!
...Висновок зробіть самі, пліз
Никита   | 11.08.2009 23:26
ЗаХар:
Werwоlf:
Мабуть, все-таки, в основі правої ідеї лежить насамперед думка про свій народ, про свою націю – і це автоматично викликає – не може не викликать! – толерантне ставлення і до інших націй. Толерантне, тобто таке: ви нас не чіпайте, а ми вас не чіпатимемо...
Werwоlf   | 12.08.2009 01:39
Никита:
ЗаХар:
Werwоlf:
Мабуть, все-таки, в основі правої ідеї лежить насамперед думка про свій народ, про свою націю – і це автоматично викликає – не може не викликать! – толерантне ставлення і до інших націй. Толерантне, тобто таке: ви нас не чіпайте, а ми вас не чіпатимемо...
Немає жодних заперечень. Щодо правих, то з моєго боку це бало обігрування слова "правий", тобто праві партії – партії націоналістичного напрямку та бути правим – казати правду.
Никита   | 12.08.2009 01:53
Werwоlf:
тобто праві партії – партії націоналістичного напрямку та бути правим – казати правду.
Не тільки це.
Я розумію ще так: праві захищають роботодаця vs ліві - найманого працівника.
Отже, це дійсно ланки одного ланцюга – або це дійсно руки в людини – права і ліва... яку не шкода відтяти?
Werwоlf   | 12.08.2009 17:00
Никита:
Пане Никита:, для мене не існує такого поділу в Україні. Можливо у Франції так і є, там праві й ліві дійсно позіцінються по лінії виробник-працівник. В україні на сьогодні всі партії, принаймні у владних кабінетах на будь-якому щаблі влади, на словах за працівника, а на ділі за перерозподіл майна та здирництво з робітника. А ліві ще й втратили довіру працівника. В Україні навіть профспілки знаходяться на утриманні виробника і застосовуються, за рідким виключенням, як допоміжний репресивний апарат щодо працівника.

Маю доволі прикладів з особистого досвіду (щодо профспілок). Отже ваше розуміння не має ніякого відношення до реалій в Україні.
Никита   | 12.08.2009 19:41
Werwоlf:
Я це прекрасно розумію, і думаю, що Україні дуже потрібні сучасні ліві національні політичні сили (замість тих, що скомпрометували себе).Самые комментируемые
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua