Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

"Біло-блакитний" Балога!

Аговтышев | 3.08.2009 08:41

4
Рейтинг
4


Голосов "за"
5

Голосов "против"
1

Екс-керманич Секретаріату Президента, який за час перебування на посаді затьмарив навіть здобутки власного тезки, "обрізано-партійного" вчителя, запеклого товариша та "найвидатнішого сірого кардинала часів кучмізму" Медведчука, тепер виявився без діла.

Екс-керманич Секретаріату Президента, який за час перебування на посаді затьмарив навіть здобутки власного тезки, "обрізано-партійного" вчителя, запеклого товариша та "найвидатнішого сірого кардинала часів кучмізму" Медведчука, тепер виявився без діла. Так сталося, що послуги злодюжки із Закарпаття більше не потрібні Президенту, який нарешті зрозуміів, що хитрий хлопець без виразної освіти, який безсоромно керував Банковою, а місцями і державою, приносив більше шкоди ніж користі. Загальновідомо, що саме завдяки бездарності і непослідовності Балоги, Ющенко напередодні президентських виборів опинився у досить скрутній ситуації. Тепер Вірі Ульянченко доведеться розбиратись у хитросплетіннях "закарпатського нездари", який через власний авторитаризм, провінційну пихатість та жагу влади послідовно руйнував імідж Президента.

Проте подейкують, що з посадою не все Балога втратив, адже його послуги знадобились Партії регіонів. Очевидно недарма Балога ордени регіоналам "виписував" та до їхнього штабу ледь не щодня бігав. Тепер має призначення у керівництво передвиборчого штабу регіонів по Закарпаттю. Звісно не просто так, оскільки Янукович зажадав роботи Мукачевської телекомпанії Балоги – "М-студіо" на користь регіоналів. Достеменно невідомо, як Бородатий буде перепрофільовувати телекомпанію, яка здебільшого ретранслює "5 канал" у рупор "біло-блакитних", але факт лишається фактом. Як на мене, то ще кумеднішою буде ситуація з кишеньковою Балогиною забавкою – "Єдиним центром", який і так "на ладан дихав", а тепер, після переорієнтації керівника і натхненника, там напевне залишаться тільки родичі Балоги та працівники його закарпатських підприємств, який нікуди подітись.

Безперечно, від роботи з "регіонами" Балога розраховує накрасти грошей, а надалі отримати як мінімум депутатство, але раджу пану Януковичу не забувати з ким він має справу, адже нашому славетному гуцулу ще раз перефарбуватись нічого не вартує і він це неодноразово демонстрував. Тут можна пригадати демарш, який свого часу ним влаштовувався у Закарпатті для екс-партійного шефа Медведчука. Наш гуцул – не політик, він злодій, якого ніколи не цікавило щось більше ніж особисте збагачення і влада. Заради грошових знаків він готовий на все, а хід із докорінною зміною політичних вподобань вже вивчений. Досить цікаво, як переконував Балога регіоналів у власній популярності у Закарпатті, адже міф, що Закарпаття його любить і підтримує лише байка. Про справжнє ставлення до Балоги людей на малій батьківщині можна дізнатись з тамтешніх газет. Інакше, ніж "Завидівським хлопом" та главою "барвистого клану" там Бородатого не називають. Подейкують, що закарпатці так люблять земляка, що навіть збирали кошти йому на літак і хотіли йти до Києва просити Президента позбавити Україну від такого "щастя", відправивши його де-небудь подалі від влади, а найкраще у космос. Думається тепер мрії земляків Балоги близькі до реалізації, адже за провал виборів у Закарпатті Янукович точно відправить Бороду у космос...

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua