Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Ющенко   ПРиБЮТ-пятая колонна Кремля в ВР   кто – кого?   и нужно ли мнение народа?
2
Рейтинг
2


Голосов "за"
5

Голосов "против"
3

СРОЧНО! Ющенко распустит Раду? Он идет в Президенты!

amalik | 17.07.2009 18:27
Если удастся нейтрализовать Юлю, то во второй тур опять выходят Ющенко и Бандюкович. Угадайте с трех раз: кто победит? И кого в третий раз поздравит с полной и окончательной победой над самостійной Украиной кремлёвский карла – Лилипутин?
Комментарии
Оно, может, и лилипутин. Зато у нас просто гиганты свидомой мысли и дела. Кучи то от них гигантские, от дел их.
Львів'янка   | 17.07.2009 19:34
Ющенко радить Тимошенко бути адекватною
Орієнтація економіки на завищені макроекономічні показники послабила ефективність боротьби уряду з кризою та призвела до дисбалансів у бюджетній, податковій, пенсійній та грошовій політиках. Таку оцінку висловив Президент України під час круглого столу з представниками ЗМІ західних областей країни на Прикарпат
Львів'янка   | 17.07.2009 19:34
"Уряд не насмілився сказати правду, що макроекономічний сценарій 2009 року через політиканство і бажання бачити статистику тільки зі знаком плюс привели до того, що уряд змоделював модель економічного розвитку і бюджетну модель, які не дають відповіді на систему антикризових заходів", – сказав він.
"Треба бути реалістом і розуміти, які нас виклики чекають, і тоді ми зможемо дати серйозну відповідь", – підкреслив Глава держави.
Львів'янка   | 17.07.2009 19:34
В.Ющенко висловив сподівання, що уряд зробить свою політику більш адекватною, оскільки орієнтуватиметься на вимоги МВФ, з яким уклав програму співпраці. Зокрема такі вимоги передбачають реформування газового ринку, самої компанії НАК "Нафтогаз Україна", скасування низки популістичних рішень уряду тощо. "Треба чітко зрозуміти, що відповідь на те, коли Україна вийде з кризи, на 50% залежить від того, чи ми будемо мати жорстку бюджетну політику і політику глибоких реформ", – переконаний Глава держави.
Президент закликав внести зміни до бюджету, як це роблять в інших країнах з метою подолання кризи, що передбачає перегляд видаткової частини, зокрема адміністративних видатків.
Львів'янка   | 17.07.2009 19:34
Глава держави застеріг від застосування емісії для вирішення бюджетних проблем. Таким чином, переконаний Президент, уряд може спровокувати інфляцію. "Дуже важливо розуміти, що друкарський станок не є джерелом. Вибирати з НБУ якісь умовні платежі – це популізм, це неправда. Через таку політику твориться інфляція", – підсумував Президент.
Самые комментируемые
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua