Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Юлія Тимошенко   10-річчя ВО Батьківщина   українські патріоти

Сьогодні Тимошенко зіпсували святковий настрій


5
Рейтинг
5


Голосов "за"
8

Голосов "против"
3

Сьогодні біля Міжнародного виставочного центру, де проводилися заходи, присвячені 10-й річниці створення ВО "Батьківщина", відбулася масова протестна акція...

Сьогодні Тимошенко зіпсували святковий настрій
...ініціаторами якої виступили активісти громадської організації "Громадська ініціатива – Збережемо НЕЗАЛЕЖНІСТЬ!", ряду інших патріотичних організацій та просто небайдужих до долі власної країни громадян.Під час свого виступу голова ГО "Громадська ініціатива – Збережемо НЕЗАЛЕЖНІСТЬ!" Анатолій Ємельянов закликав всі прогресивні політичні сили в державі об'єднатися проти антидержавницької політики Прем'єр-міністра та її політичної сили. Виступаючи перед пікетувальниками він зазначив, що політика діючого Уряду несе велику шкоду для економіки держави, яка після діяльності Ю.Тимошенко знаходиться у великому колапсі, а члени БЮТу тільки допомагають в цьому своєму лідеру.А.Ємельянов зазначив, що Прем'єр-міністр Ю.Тимошенко, якщо насправді піклується про власний народ, мала б не витрачати мільйони народних коштів на святкування власної політичної сили, а працювати над виходом країни з кризи та піклуватися про справжній добробут простих громадян.Численні протестувальники проти антиукраїнської заколотницької діяльності Тимошенко під проливним дощем тримали плакати, в яких висловили думку переважної більшості українського народу – "Ціна Юліної політики – залежність України?", "Юля! Де твоя Батьківщина", "Громада, Батьківщина, БЮТ – так сьогодні зраду звуть!"А тим часом Тимошенко продовжувала святкувати... От тільки не зрозуміло, для кого це дійсно є святом та чиє воно? Для Тимошенко? Чи може Лазаренка та Лозинського?Хоча яка між ними різниця – всі вони, тільки з деякими розбіжностями, дбають і піклуються про долю власної країни.При цьому Лазаренко дбає про країну в американській тюрмі, Лозинський – цей "справжній та мужній мисливець за людьми", піклується в підпіллі, а Тимошенко піднімає Україну з колін у міністерському кріслі, доводячи до занепаду економіку, аграрний комплекс внаслідок провальної фінансової політики.І байдуже Юлії Володимирівні, що народ зібрався, щоб гучно висловитися проти політики популізму Уряду, відсутності програми виходу держави із фінансової кризи, а також на захист країни від доведення власного народу до зубожіння та кришування "місцевих" магнатів на кшталт Лозінського!!!Вона продовжує святкувати чергові перемоги на фінансовому фронті на користь власної кишені. Навіть країна сьогодні плакала дощем від такого "свята".

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua