Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Кримський сепаратизм як наслідок безглуздої державної політики!


1
Рейтинг
1


Голосов "за"
6

Голосов "против"
5

Сьогодні в Україні стоїть доволі велика проблема кримського сепаратизму. Проте, наша держава сама сприяла такому стану речей!

Кримський сепаратизм як наслідок безглуздої державної політики!
Сьогодні в Україні стоїть доволі велика проблема кримського сепаратизму. Проте, наша держава сама сприяла такому стану речей!

Після 1991 року державна політика України у Криму була спрямована на повернення кримських татар на півострів. Кримські татари розглядались як противага московітам, яких у Криму становить більшість. Так, за результатами перепису населення Української РСР 1989 року у Кримській області України мешкало 67 % – росіян, 26 % – українців і лише 2 % кримських татар. Проте, за результатами Всеукраїнського перепису населення 2001 року картина виглядає трошки інакше, в Автономній Республіці Крим проживає: 59 % – росіян, 24 % – українців і 12 % – кримських татар. Отже, кількість московітів у Криму зменшилось, що не може не радувати, проте зменшилась і кількість українців, а натомість збільшилась кількість кримських татар (ця тенденція вже є доволі загрозливою). І ось тут постає запитання: а чи не дочекаємось ми через 20-30 років вже не "російського кримського сепаратизму", а "кримськотатарського кримського сепаратизму!? Чи не захочуть татари оголосити про створення своєї країни і відокремитись від України (прикладом є недавні "крики" міфічних русинів на Закарпатті!!!)!?

Та повернемось до державної політики. На цей час, Україна повністю відмовилась від будь-якої державної політики в Криму спрямованої на збереження цього клаптику української землі у складі Української держави, принаймні так це виглядає зі сторони. Натомість Росія та Туреччина проводять активну політичну пропаганду проти України в Криму. Про антиукраїнські вислови московських політиків з цього приводу навіть немає сенсу згадувати. Але якби цим все і обмежувалось то не було б ніяких проблем, "ну вякають там у себе в Москоляндії дурнуваті кацапи, то хай вякають що з них візьмеш". Але московська влада проводить реалізацію своєї політики на території самого Криму. Чого варта лише діяльність проросійських організацій на півострові. Так, недавно в Криму був проведений фестиваль "Велике російське слово" з доволі антиукраїнською риторикою, який був підтриманий на рівні кримських органів місцевої державної влади. А відголосок цього "фестивалю" т.з конкурс серед дітей (!!!) "Світ російської казки" відбувався в приміщенні Верховної Ради АР Крим (!!!). Таким чином юних українських громадян просто зомбують проросійською пропагандою, а як відомо діти це наше майбутнє.

Крім того, по всьому Криму розставлені бігборди із проросійськими гаслами громадської організації "Російська община Криму". Звичайно все це відбувається за фінансування Москви. Не будемо згадувати про недавній суїцид працівника російського консульства в Одесі, який крав гроші Кремля призначені для фінансування проросійських організацій південного сходу України.

Таким чином, Москва буде і далі намагатися впливати на Україну через дестабілізацію ситуації в Криму.

Не мало претензій і до кримських татар. Зараз відбувається лише захоплення татарами земель. Проте, коли їх кількість у Криму перевищить за 50 % вони явно захочуть своєї державності. До того ж, Туреччина всіляко надає підтримку кримським татарам. У багатьох районах Криму є села із суто татарським населенням і всіма атрибутами мусульманського життя, створені на турецькі гроші. Туреччина фінансує навчання турецьких студентів у кримських ВУЗах. А деякі кримськотатарські діти ходять не до державних шкіл, а до школах при мечетях де вони вивчають основи ісламу і арабську мову, при цьому абсолютно не вивчаючи української і історії України (!!!). Отже і тут відбувається зомбування молоді.

Я бачу лише один вихід із ситуації:

1. ліквідація Автономної Республіки Крим і приєднання кримського півострова до Херсонської області. При цьому із Криму і Херсонської області має бути утворена Таврійська область із центром у Херсоні. Таким чином буде знищена будь-яка спроба консолідації кримської еліти;

2. розмивання національного складу Криму. Має здійснюватися програма щодо сприяння переселенню з Криму неукраїнців в інші регіони держави, а Крим має заселятись українцями. При цьому можливе повернення українських робітників-мігрантів із-за кордону саме в Крим. Українські трудівники-мігранти із Європи володіють європейськими мовами і зможуть активно сприяти притоку іноземних туристів в Крим з європейських країн. Звичайно, потрібно значно удосконалити кримську інфраструктуру;

3. держава має сприяти асиміляції кримських національних меншин із українцями.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua