Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
10
Рейтинг
10


Голосов "за"
16

Голосов "против"
6

Комментарии
Львів'янка   | 7.07.2009 16:32
+!
Зараз вже надзвичайно ГАРНО і зовсім не страшно!
Низький уклін і велика пошана Вам і Вашому колезі.
Володимир   | 7.07.2009 16:37
Львів'янка:
Дякую, я передав Анатолію усі компліменти.
Але в першому варіанті, усе було страшніше:
не "до волі", а до "з...ої".
Володимир   | 7.07.2009 16:37
Львів'янка:
Дякую, я передав Анатолію усі компліменти.
Але в першому варіанті, усе було страшніше:
не "до волі", а до "з...ої".
Львів'янка   | 7.07.2009 16:45
Воля просто ТАК недається.
Волю можна відвоювати, або?
Чи можна волю купити?
Все таки відвойоване, витерпіле, очікуване може стати своїм.
Улас Золотоноша   | 7.07.2009 16:51
От бачите, Володимире, Ви помилилися, коли так неодоцінили свого приятеля. А я підозрював, що він пише українською й не помилився! Та ще й як пише! Один вірш, а як багато він говорить...:)
Володимир   | 7.07.2009 17:00
Львів'янка:
Воля просто ТАК недається.
Волю можна відвоювати, або?
Чи можна волю купити?
Все таки відвойоване, витерпіле, очікуване може стати своїм.
Це точно...
Володимир   | 7.07.2009 17:01
Улас Золотоноша:
От бачите, Володимире, Ви помилилися, коли так неодоцінили свого приятеля. А я підозрював, що він пише українською й не помилився! Та ще й як пише! Один вірш, а як багато він говорить...:)
Я просто з ним давно не спілкувався і не думав про те, що він так опанує і україднську мову.
Обіцяв ввечері надати мені іще декілька віршей українською.
Дякую, що Ви так добре думали про нього.
Львів'янка   | 7.07.2009 17:08
Українська мова як і російська- це святість.
Але наші політики так забавились, що виховали "зненависть".
Пройде. Змінами в повітрі пахне.
Улас Золотоноша   | 7.07.2009 17:21
Чекаємо нових поезій як українською, так і російською!
Володимир   | 7.07.2009 18:11
Львів'янка:
Українська мова як і російська- це святість.
Але наші політики так забавились, що виховали "зненависть".
Пройде. Змінами в повітрі пахне.
Я з Вами згоден, землячка (я народився у Львові).
Володимир   | 7.07.2009 18:12
Улас Золотоноша:
Чекаємо нових поезій як українською, так і російською!
Постараюсь, якщо Анатолій стримає слово і зателефонує мені сьогодні ввчері, як і обіцяв.
Львів'янка   | 7.07.2009 18:24
Володимир – надзвичано мені приємно почути. У Львові якесь повітря "інакше" при народжені вдихнув і вже "націоналіст". Правда?
Але такий ЦІКАВИЙ націоналіст, любиш і шануєш всіх людей які тебе оточують.
Я завжди радію,що у Львові немає ненависті.
Ми можемо бути злими (на час), але невміємо ненавидіти.
Львів'янка   | 7.07.2009 18:27
Шановне Товариство, сьогодні ІВАНА!
Тож давайте привітаємо всіх ІВАНІВ і ІВАНОВИЧІВ, ІВАНІВНІВ- подумки заспіваємо МНОГАЯ і БЛАГАЯ ЛІТА!
Володимир   | 7.07.2009 18:35
Львів'янка:
Шановне Товариство, сьогодні ІВАНА!
Тож давайте привітаємо всіх ІВАНІВ і ІВАНОВИЧІВ, ІВАНІВНІВ- подумки заспіваємо МНОГАЯ і БЛАГАЯ ЛІТА!
Я вже надав з цього приводу лінк!
З Різдвом!
Володимир   | 7.07.2009 18:36
Львів'янка:
Володимир – надзвичано мені приємно почути. У Львові якесь повітря "інакше" при народжені вдихнув і вже "націоналіст". Правда?
Але такий ЦІКАВИЙ націоналіст, любиш і шануєш всіх людей які тебе оточують.
Я завжди радію,що у Львові немає ненависті.
Ми можемо бути злими (на час), але невміємо ненавидіти.
Це точно.