Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Російська мова як феномен неосвіченості


16
Рейтинг
16


Голосов "за"
21

Голосов "против"
5

Багато наших політиків коли їдуть в Європу виступати в ООН чи ПАРЄ там розмовляють російською. Питання чому???

Російська мова як феномен неосвіченості
Багато наших політиків коли їдуть в Європу виступати в ООН чи ПАРЄ там розмовляють російською. Питання чому???

Так, дійсно російська мова випадково стала офіційною мовою ООН і Ради Європи. Проте, у самому ООН і Раді Європи нею ніхто не користується, окрім московітів і наших українських політиків. Навіть казахи і ті роблять свої доповіді англійською.

Проте, нашим політикам треба осоромити Україну і говорити на "язикє".

Відповідь на це питання просте, наші політики не знають іншої іноземної мови крім російської. Хоча у своїх резюме вони пишуть що знають англійську, а деякі навіть і французьку. І отримують за це надбавки. Але фактично вони цих мов просто не знають!!!

Отже, наші політики просто неосвічені і таким чином вони рятуються російською мовою. Отже, "язик" став просто ознакою неосвіченості. І допоки наші політики не навчаться розмовляти на нормальній англійській мові нам не варто чекати вступу до Європейського Союзу.

У нововступивших країнах ЄС: Литва, Латвія та Естонія; все законодавство давно перекладене на англійську мову. Тому інвестор і будь-який європеєць може ознайомитись з їхніми законами. Отже інвестори підуть до них. У нас в Україні жоден закон не перекладений на англійську мову, отже про яку Європу і інвесторів може йти мова!!!????

Наші політики замість того, щоб кричати про права "язика", краще б вивчили англійську мову і виділили кошти на переклад українського законодавства.

І я звертаюсь до молоді, щоб вона не була схожа на наших політиків. Вивчайте обов'язково дві мови: українську (для спілкування в Україні) і англійську (для спілкування за кордоном); і ви матимете успіх. Не звертайте увагу на політиків вони вже наше минуле, а нам будувати майбутнє для Великої України.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua