Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
2
Рейтинг
2


Голосов "за"
8

Голосов "против"
6

Гриценко: Ми були готові об'єднатися проти хунти БЮТ та ПР

Володимир | 14.06.2009 10:11
Створення хунти Партії регіонів та БЮТ могло б об'єднати народ і посадити за один стіл політиків, які б за інших умов відмовилися це зробити. Про це, спілкуючись з активістами ВГО "Громадянська позиція" у Києві, заявив голова громадської організації, народний депутат Анатолій Гриценко.
Комментарии
Володимир   | 14.06.2009 10:41
Улас Золотоноша:
+
Будьмо!
jurko   | 14.06.2009 14:58
+
Не розумію тільки одного, що заважає об'єднатися без "ширки"?
Олена Олійник   | 14.06.2009 15:34
Не йому, "нашому Путіну" у Криму, нявкати про хунту. Об"єднувач хрінів.
Вас-иль   | 14.06.2009 15:42
Скільки зараз героїв з'явиться "Як я переміг хунту" Перший Янукович, друга Тимошенко, третій – Литвин... – Гриценко... -Медведчук.
Вас-иль   | 14.06.2009 15:44
Може, краще, як фахівець пояснить нагальну необхідність у відставці міністра оборони напередодні дня Ч.
jurko   | 14.06.2009 16:40
Вас-иль: | 14.06.2009 15:44
Ну як же ж! Адже міністр оборони після улюбленого ним же самим А. Гриценка – не міністтр! І тут жодне Ч. до уваги не береться. Так же само, як Президент, який його (А. Г.) звільнив, став відразу предметом нападок і цькування.
Вас-иль   | 14.06.2009 16:54
jurko | 14.06.2009 16:40

І після цього мовчання ягнят, після прямого сприяння, зараз Гриценки, і прочая щось торочать про хунту. Ну хто, з депутатів відкрито висловив протест? Де ці звернення до народу, до прогресивного людства?
Никита   | 14.06.2009 18:39
jurko:
+
Не розумію тільки одного, що заважає об'єднатися без "ширки"?
Отож! НМД це і є головна проблема України – псевдоеліта здатна об"єднуватися тільки ПРОТИ когось. Вона неспроможна об"єднатися навколо лідера (бо кожний вважає себе кращим і розумнішим за лідера); вона неспроможна об"єднатися навколо державницьких і національних цінностей. Так само і Ющенко з Тимошенко об"єдналися ПРОТИ Кучми з Януковичем – ну і що з цього вийшло? почали поборювати один одного відразу після перемоги...
Вас-иль   | 14.06.2009 21:48
Никита | 14.06.2009 18:39
Так само і Ющенко з Тимошенко об"єдналися ПРОТИ Кучми з Януковичем – ну і що з цього вийшло? почали поборювати один одного відразу після перемоги...

А чи було об'єднання? Поведінка її як під час передвиборчої кампанії, так і під час революції викликає багато запитань. І взагалі, буду вдячний тому, хто знайде логічне пояснення дикої її атаки на Ющенка восени 2005 року, як не за вказівкою зовні.
Никита   | 14.06.2009 22:05
Вас-иль:
Об"єднання, безперечно, було. А цю атаку Тимошенко (як і всі інші атаки, що послідували) я пояснюю виключно її боротьбою за владу. Я не дуже вірю, що Тимошенко виконувала чиїсь вказівки тоді.
Як щиро написав колись на НП її прихильник С.Овчаренко (вільний переказ його слів, як я їх зрозумів і запам"ятав): "Ющенко должен был добровольно уступить власть тому, кто в 100 раз умнее, смелее и честнее его" (маючи на увазі Тимошенко). І Тимошенко, і її прихильники щиро вірили і вірять в це. Саме тут я бачу витоки їхньої ненависті до Ющенка: що він не поступився владою на користь Тимошенко...