Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Маркосян не хоче української мови. Чому?


10
Рейтинг
10


Голосов "за"
13

Голосов "против"
3

Після закінчення дискусії можна зробити висновок.

Маркосян не хоче української мови. Чому?
Звичайно що першим висновком з даної невеличкої дискусії "Маркосян не хоче української мови. Чому?" в форумі ХВ http://h.ua/highforum/1364/5/ з розшифровкою теми: "Будьте добрі, шановна Елена Маркосян, поясніть, чому Ви, Ваші діти, друзі та родичі, не хочете дивитись фільми і програми на українській мові?" – для кожного неупередженого читача, який ознайомиться з її перебігом – напрошується простий стандартний очевидний звичний висновок про те, що не тільки дана розмова на тему: "Маркосян не хоче української мови. Чому?" для особисто Маркосян, але й і що будь-яка розмова по суті будь-якого конкретного питання для кожного брехливого покидька невідомого народу є справді нестерпним непосильним випробуванням.

Адже зрозуміло, чи не так, що одне діло, це розвивати брехливу московську "логіку" для купки московських холопів, які завжди напоготові заковтати будь-яке московське інфолайно, яке вилізло з того чи іншого краника московської інфоканалізації на українській землі, а це далеко не тільки одна Елена Маркосян, а зовсім інше діло, коли доводиться шукати справжні аргументи, які необхідні для нормальних людей, які здатні відрізняти правду від брехні.

Тому не думаю, що хтось зауважить якусь суттєву відмінність між типовим московським холуєм, який після невеличкого обміну репліками негайно робить повні штани і хутко зникає в найближчих кущах – і брехливим покидьком, який з огляду на очевидність для неї того, чим закінчиться прямий обмін думками, подібно до Елени Маркосян (як це видно на прикладі даної дискусії) робить те ж саме навіть з тих кущів і не вилазячи.

І це цілком зрозуміло, адже щоб набратись духу і показати себе на людях при світлі відвертого обміну думками, то для цього безрідному московському холую треба відчувати ну хоч якусь перспективу того, що висловлене нею має хоч якийсь, хоч маленький шанс мати вигляд чогось придатного для сприйняття як справжня людська думка, адже навіть і найвідвертіший московський холуй, найгидкіший наймерзенніший найненависніший безрідний покидьок невідомого народу все одно таки має бажання мати вигляд людини – а не вигляд тупої очевидної усім і кожному брехні від негідного московського раба без сліду людської ненависної його московським хазяям свідомості, який плазує перед ними в багні московської брехні, як це на жаль ясно видно (у тому числі з даної дискусії) і є насправді.

Олександр Франчук http://olexandr.uuuq.com/

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua