Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

У Дніпропетровську теж є "суддя Зварич"

Артем | 9.06.2009 16:18

-4
Рейтинг
-4


Голосов "за"
1

Голосов "против"
5

На суддів Дніпропетровського адміністративного апеляційного суду чекає комплексна перевірка дотримання законодавства при здійсненні судочинства. Зокрема, перевірятимуть факти вибіркового застосування законодавства з огляду на учасників процесу...

На суддів Дніпропетровського адміністративного апеляційного суду чекає комплексна перевірка дотримання законодавства при здійсненні судочинства. Зокрема, перевірятимуть факти вибіркового застосування законодавства з огляду на учасників процесу.

Про це йдеться у депутатському запиті Володимира Пилипенка на ім'я голів Верховного та Вищого адміністративного судів України, оголошеному Володимиром Литвином у п'ятницю, 5 червня. Депутат заявляє про вибірковість, необ'єктивність та упередженість суду при розгляді адміністративних справ, бажання "підігравати" на користь органів державної влади, що прямо суперечить завданням, які поставлено перед адміністративними судами чинним законодавством.

"У Дніпропетровському адміністративному апеляційному суді справи до розгляду призначаються не в порядку черговості їх надходження до суду, а за якимось іншим критерієм, що є грубим порушенням законодавства" – впевнений Пилипенко.

Крім того, парламентар сумнівається у законності дій суддів при розгляді конкретної справи, що стосується позову Германа Масяйкіна до керівництва ГУМВС України в Дніпропетровській області. "У справах за позовами пенсіонерів до Пенсійного фонду України апеляційні скарги призначаються до розгляду Дніпропетровським апеляційним адміністративним судом на грудень 2009 року, а справа за позовом Масяйкіна Г.І. до ГУМВС України в Дніпропетровській області і його керівника була прийнята, призначена і розглянута в надкороткий термін на користь відповідачів по справі – суб'єктів власних повноважень" – наголошує нардеп.

Діяльність Дніпропетровського адміністративного апеляційного суду поширюється на три області: Дніпропетровську, Запорізьку та Кіровоградську.

Нагадаємо, що скандальний суддя Ігор Зварич, у якого наприкінці 2008 року правоохоронці вилучили 1 мільйон доларів і 350 тис. грн., був Головою Львівського адміністративного апеляційного суду, діяльність якого поширюється на Львівську, Івано-Франківську та Тернопільску області.

На почтатку лютого 2009 року народні депутати Володимир Пилипенко та Святослав Олійник запропонували взагалі ліквідувати систему адміністративних судів в Україні.

Сьогодні Верховна Рада прийняла в цілому Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження автоматизованої системи документообігу в адміністративних судах", що покликаний нівелювати роль голів адмінсудів через запровадження системи комп'ютерного розподілу справ між суддями. Автори законопроекту – народні депутати Портнов, Пилипенко, Олійник, Рудченко.

Взято звідси – http://justus.com.ua/news/2009/06/05/14859/


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua