Народные блоги
http://narodna.pravda.com.ua/rus/politics/4a26a84d67caf/

Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"

Slaw | 3.06.2009 19:43

Постійні скандали і роздори у вищих ешелонах української влади деморалізують народ, ведуть до розколу країни, підривають авторитет України у світі. На прикладі аналізу гострого протистояння за період травня-червня 2008 р. автор приходить до висновку про деструктивну роль "Блоку Юлії Тимошенко".

У зв'язку із цим у книзі приділено значну увагу діяльності цієї політичної сили. Наводиться чимало маловідомих або і зовсім невідомих фактів щодо майже половини народних депутатів України від БЮТ та вождів цієї бізнес-політичної організації. Книга розрахована на всіх, кому не байдужа доля Батьківщини.

http://farysei.narod.ru/

http://zvukraine.lviv.mobi/wp-content/uploads/2008/10/4321.jpg

http://zvukraine.lviv.mobi/wp-content/uploads/2008/10/8653543.jpg

"Наступна частина містить чимало цікавого про родовід лідера блоку. Згідно з поданими письменником документами, діда за лінією батька Юлії Володимирівни звали... [b]Абрам Кельманович Капітельман[/b], батька ж відповідно – [b]Володимир Абрамович Григян[/b]. "Мене обурює не походження Прем'єрки, а те, що вона приховує правду, коли йдеться про національне походження. Інші, наприклад, той же Фельдман, ніколи не соромилися свого коріння, ба навіть всіляко демонструють і підкреслюють належність до єврейства. Навіщо відверто обманювати людей? До того ж вважаю, що керувати народом має людина, кровно з ним споріднена і віддана йому", – каже письменник."

Джерело: http://zvukraine.lviv.mobi/?p=2959

[b]Про пугало антисемітизму[/b]

У книзі "Макуха" називаються конкретні факти відверто шкідницької і деструктивної роботи бютівських верховодів та їхньої організації в цілому. При цьому зауважу, що про велику кількість негідних, фарисейських вчинків вождів БЮТ я навіть не писав, бо хоча й був упевнений у їхній достовірності, та не мав достатніх доказів. Але те, що написано, безперечно, свідчить про підступні, цинічні і нахабні методи політичної боротьби. І хто б їх не вчинив: – українець, росіянин чи єврей, – такі дії його не можуть прикрашати, бо вони негідні. Тому не вартує негідника виправдовувати лише тому, що він етнічний єврей, а його опонента обзивати антисемітом. Зрештою, невже серед українських євреїв бракує порядних людей?

Зауважу, що першу брутальну сіоністську провокацію проти мене вчинено не бютівцями, а їхніми ідейними попередниками – об'єднаними есдеками 20 січня 2000 р. прямо у сесійній залі Верховної Ради України під час блокування трибуни. Тоді, аби навмисно зірвати роботу парламенту, депутат Г. Суркіс, із яким я ніколи не мав нічого спільного, несподівано і абсолютно безпричинно, напав на мене прямо у головному проході сесійної зали. Зав'язалася бійка. Наступного дня друг Г. Суркіса В. Медведчук, відкриваючи засідання народних депутатів в "Українському домі", заявив, що серед надуманих причин, з яких вони мусили сюди перейти, було фізичне протистояння, яке вчора відбулося у сесійному залі. Тобто самі влаштували провокацію, самі ж і послалися на неї для об?рунтування своїх же явно протиправних дій!

================================================================================

[b]Таргани бояться світла?[/b]

Нещодавно сервер, на якому розміщено дзеркало сайту "Фарисеї" (kin.43i.net), став об′єктом масованих FTP атак. Не можна стверджувати напевно, але, схоже, цього разу ціллю атак стала книга Дмитра Чобота "Макуха або Штрихи до політичного портрета Блоку Юлії Тимошенко". Текст книги було оприлюднено на цьому сайті десь в кінці жовтня, а вже в останні дні січня 2009 р. сервер упав. То тепер на черзі сайт "http://farysei.narod.ru"? (Для порівняння, книга С. Кузіна "Донєцкая мафія" без проблем доступна на кількох сайтах вже не один рік).

Наразі тексти книг Дмитра Чобота "Нарцис, "Монолітне болото", "Фарисеї", "Ананас", "Макуха" доступні також на сторінках:

http://farysei.webs.com

http://exlibris.org.ua/medv/

http://makuha.webng.com/

http://h1.ripway.com/aferysty/

http://j-tymoshenko.livejournal.com/

http://farysei.narod.ru

http://kapitelman.webs.com/

http://ixf.piccy.info.nyud.net/i3/fe/2f/5e654f4089d9ff7b075abcbbf013.jpeg

На відео показано як Свині (бидлоеліта) з депутатськими посвідченнями від БЮТ заважають народному волевиявленню, блокують дільницю і перегороджують шлях машині з бюлетенями:

http://www.youtube.com/watch?v=37gVWM-HV9M

Голос з ролику: "Депутати від Б'ЮТу, ідіть туди куди вас посилають!"

Ще остання інформація про дії Банди Юлії Тимошенко:

http://infocorn.org.ua/


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua