Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Олексій Ситніков   політика   політтехнологія

Кремлівський "сірий кардинал"!!!


5
Рейтинг
5


Голосов "за"
7

Голосов "против"
2

Впевнений, що "спотворене" обличчя України та її громадян, яких в Росії вже сприймають як чи не найголовніших ворогів -результат роботи політиків і політологів з "Білокам'яної".

Кремлівський ''сірий кардинал''!!!
Саме вони, нав'язуючи пересічним росіянам спотворений образ нашої країни, намагаються у нас сіяти розбрат та підбурювати сепаратистські настрої. Я маю на увазі Олексія Ситнікова – кремлівського "сірого кардинала" та створений ним так званий Аналітичний центр, на базі Федерації профспілок України, який, декларуючи роботу на благо України та вироблення шляхів подальшого розвитку профспілкового руху, насправді сіє розбрат та оприлюднює антиукраїнську інформацію. Мені випадково потрапила до рук доповідна зазначеного центру. Ця інформація не тільки не відповідає дійсності, а й містить рекомендації, реалізація яких може вкрай загострити міждержавні відносини України та Росії. Повірте, це не пустопорожні балачки, особливо з урахуванням щедрого фінансування Центру, яке, доречі, здійснюється через "ПромІнвестБанк", що у минулому році був придбаний російським "ВнєшЕкономБанком". Крім того, фінансова підтримка Ситнікова та його Центру здійснюється кримінальними структурами, зокрема близьким до секретаря Федерації профспілок України І.Ігнатова, одним з керівників фінансової групи "ТАС" О.Капітоновим, якого з 2008 року розшукують українські правоохоронці за здирництво. Пан Ситніков готує на замовлення Кремля, а можливо й ФСБ доповідні про протестний потенціал України. Він збирає компромат на українську політичну еліту, але найнезрозуміліше те, що все це робиться не в глухому селі, а в епіцентрі української столиці. Можна лише здогадуватись чого коштують Україні витівки російського "сірого кардинала", але думається, що мова йде про мільярди недоотриманих доларів. Проте, найголовніші втрати ми несемо на рівні свідомості простих людей, яким з подачі Ситнікових з ранку до ночі "вішають лапшу на вуха", створюючи образ ворога в особі українця. Саме завдяки О.Ситнікову та його маніпуляціям підбурюються настрої, які роздирають Україну та ставлять під сумнів її суверенітет та цілісність. Ми можемо по-братськи співчувати країні, інтереси якої за кордоном дозволяють собі репрезентувати такі пройдисвіти як Ситніков, але з іншого боку не можна сидіти і допускати до того, що у нас в державі, під носом у СБУ, розгорнуло діяльність кубло російської розвідки, а ми робимо вигляд, що нічого не відбувається...

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua