Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
служба безпеки україни   корупція   влада   очищення

Звернення Служби безпеки України до громадян

ZBZS | 22.05.2009 12:24

-3
Рейтинг
-3


Голосов "за"
0

Голосов "против"
3

Управлінням та за його матеріалами порушено 20 кримінальних справ у сфері службової діяльності, в т.ч. 7 – за фактом зловживань, привласнення або нецільового використання бюджетних коштів, 7 – вимагання і одержання хабарів.

Звернення Служби безпеки України до громадян
Службою безпеки України здійснюються заходи, спрямовані на підвищення ефективності протидії корупції в усіх сферах життєдіяльності країни, посилення взаємодії з іншими правоохоронними органами, державними і громадськими інституціями.

В ході виконання поставлених завдань Управлінням СБ України у Хмельницькій області викрито ряд фактів зловживань у сфері службової діяльності посадовими особами органів місцевої влади та самоврядування, МВС, Збройних сил, державної податкової адміністрації, судових органів. Зокрема, протягом поточного року Управлінням складено 27 протоколів про порушення вимог Закону України "Про боротьбу з корупцією", 15 з яких вже розглянуті судами і по них прийняті рішення про накладення адміністративних стягнень.

Управлінням та за його матеріалами порушено 20 кримінальних справ у сфері службової діяльності, в т.ч. 7 – за фактом зловживань, привласнення або нецільового використання бюджетних коштів, 7 – вимагання і одержання хабарів.

Боротьба з корупцією та хабарництвом вимагає від правоохоронних органів чимало зусиль, часу, матеріальних витрат, а головне оперативності у розкритті тих чи інших злочинів. Що ж стосується останнього, то без допомоги громадськості викорінити, а також попередити скоєння того чи іншого правопорушення – непросто. Без підтримки свідомих, законослухняних громадян правоохоронцям у цій справі не обійтися. Адже протидія корупції має стати справою не тільки певної правоохоронної структури, а й кожної чесної людини, яка вболіває за свою країну і майбутнє своїх дітей.

Тож, якщо у вас є інформація щодо нечесності та зловживань своїм службовим становищем певних посадових осіб, фактів хабарництва в контролюючих органах, навчальних та медичних закладах, щодо злочинів, пов'язаних із земельними відносинами, нецільовим використанням бюджетних коштів, повідомляйте за номером "телефону довіри" Управління СБ України у Хмельницькій області (22) 65-12-57, або ж у відділ в м. Нетішині УСБУ за номером (248) 3-32-32. Крім того, щопонеділка, середи та п'ятниці (10.00-12.00) у приміщенні відділу в м. Нетішині за адресою: м. Нетішин, вул. Набережна, 31, буде здійснюватися прийом громадян з питань доброчесності представників органів державної влади та місцевого самоврядування. Кваліфіковані спеціалісти чекатимуть на ваші звернення, інформація, яка надійде, буде обов'язково перевірена. За результатами перевірки згідно з чинним законодавством будуть прийняті відповідні рішення.

Ми розраховуємо на вашу допомогу. Оскільки у викоріненні подібних фактів мають бути зацікавлені всі жителі області. Анонімність та конфіденційність гарантується!

Коментар ВМ: Щоб добра справа не стала черговою кампанією

Громадська організація "З'єднання борців "За справедливість" та редакція "ВМ" долучається до заходів СБУ по боротьбі з корупцією, тому що завжди готова допомогти малозахищеним громадянам та службі безпеки України, якщо вона справді щира у намірі захищати порушені права громадян і суспільства

Не таємниця, що до державних органів, в тому числі СБУ, у малозахищених громадян не вистачає довіри, щоб повідомити те, що може через "кумівство" правоохоронців і держчиновників обернутися проти самого заявника. Дасть Бог, повернень до сталінізму не буде, щоб далі носити в собі ту інформацію, за яку Бог гріха припише та власна совість мучить.

То ж, якщо ви стали жертвою чи свідком владних зловживань чи корупційних махінацій, то у випадку, коли вважаєте за потрібне себе застрахувати чи маєте сумнів у щирості співробітників СБУ, але якщо довіряєте нам, то разом із зверненням до місцевого УСБУ подайте копію заяви до редакції газети.

Гарантуємо нерозголошення інформації про особу заявника, але за вашим бажанням можемо підтримати ваше звернення опублікуванням у газеті фактів про неправомірні дії посадовців, що само по собі вже буде гарантією вашої безпеки у тому, що за цю інформацію вас ніхто не буде переслідувати. Також з вашого дозволу ми здійснюватимемо громадський контроль діяльності СБУ щодо реагування на ваше звернення. Активний контроль антикорупційних заходів правоохоронців з боку громадськості стане запорукою чесної роботи СБУ.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua