Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
7
Рейтинг
7


Голосов "за"
11

Голосов "против"
4

Щe трохи про "справу" Івана Дем'янюка

Victoria | 15.05.2009 18:27
Серед українців, поза сумнівом, були воєнні злочинці найвищих рангів. Скажімо, генерал армії Іван Черняхівський під чиєю орудою розгорнулося масштабне знищення цивільного населення Східної Прусії. Проте що цікаво: офіційні органи влади Німеччини, включно із владою судовою, ці злочини просто ігнорую
Комментарии
Victoria   | 15.05.2009 18:29
..."Вистачало серед українців і тих, хто натхненно займався нищенням євреїв у концтаборах і в'язницях. Досить узяти спогади, скажімо, Лева Разгона чи Антона Антонова-Овсієнка, щоб переконатися в цьому. Тільки й різниці, що одні начальники та рядові охоронці ҐУЛАҐу ставилися однаково нелюдськи до всіх в'язнів, а інші – спеціально виділяли осіб єврейського походження, щоб якимось особливим чином позбиткувати з них. Проте що цікаво: мені не відомо про жодну спробу офіційних інституцій Держави Ізраїль домагатися суду і кари над тими, хто нищив у СРСР євреїв – і як "просто" в'язнів режиму, і як власне євреїв – тобто "космополітів", "агентів Джойнту", "сіоністів" тощо..."
Victoria   | 15.05.2009 18:31
--продовження--
"Очевидно, КҐБ-МҐБ-НКВД-ОҐПУ (друга в ХХ столітті після SS державна структура за числом замордованих євреїв) користується серед ізраїльського істеблішменту надто великою повагою – не випадково ж до підполковника КҐБ Путіна офіційний Ізраїль не має жодних претензій ані з приводу минулого, ані з приводу сьогодення: згадаймо, скажімо, недавню програму "Шустер live" і заяву посла Ізраїлю в Україні стосовно того, що поведінка російської делегації в Женеві під час скандальної промови президента Ірану не тягне за собою якогось вияву невдоволення з боку її держави..."
Никита   | 15.05.2009 18:54
+
ЗаХар   | 15.05.2009 19:03
+
Улас Золотоноша   | 15.05.2009 19:15
Якщо вже Верховний суд Ізраїлю не довів вину Дем'янюка з Вінничини (я знаю його звідти родичів; це поблизу Козятина), а там "копали" набагато глибше, то що казати про німецький суд, у якого нема ніяких доказів. Доведено, що Дем'янюк не перебував у таборі Сібібор.
  | 15.05.2009 20:08
А ти скотомогильник копав у Козятині?
Микола_Гаврилович   | 15.05.2009 23:11
Кожний негідник, незалежно від національності, має відповідати за свої злочини. Коли злочинці розділяються за принципом "свій-чужий", та до цього добавляється політичний та рекламний аспекти – про яку об*єктивність правосуддя може йти мова. Але якщо для Ізраілю це типовий підхід, то активність німців дивує. За стільки років, маючи відкритий доступ до всіх можливих документів у всьому світі, не знайшли підтверджень підозрінь, наскільки я зрозумів, однієї людини...
Щось же потрібно німцям, крім суперпринциповості...
Werwоlf   | 16.05.2009 09:20
+
Микола_Гаврилович:
Щось же потрібно німцям, крім суперпринциповості...
Російські єнергоносії. Німетчина намагається домогти Росії стати гегемоном на пост радянських просторах в обмін на газ.
Це проглядає скрізь дирявий кожух принциповісті.
Самые комментируемые
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua