Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Химерні потуги


13
Рейтинг
13


Голосов "за"
18

Голосов "против"
5

Зараз дуже синхронно з різних інформаційних напрямків розгорнуто широкомасштабний наступ на все, що зветься Україною. Все поганять – від уряду, президента до мови.

Химерні потуги
Зараз дуже синхронно з різних інформаційних напрямків розгорнуто широкомасштабний наступ на все, що зветься Україною. Все поганять – від уряду, президента до мови.

А територія наша – не вся наша, а як казав президент однієї держави частково "подарєнная". Бо ж схід, південь – "ісконно русскіє" землі. Їх, мовляв, більшовики ошібочно приєднали, нанісши велику шкоду русскості. Їм би так хотілося, щоб українська культура була, як це великодушно дозволяв Н.С. Трубецкой, "особой украинской индивидуализацией русской культуры". Не більше і не менше. А найбільше болить наших недругів те, що Україна "постаралась отгородиться от России языком, искажением собственной истории". Навіть етнічними зрадниками нас величають. Бо якимось чином з одного етносу перемахнули в інший.

Так от, на "язик" та на історію найбільше налягають вороженьки, закликаючи до так званого "славянського єдинства". Та чомусь у це "єдинство" не зараховують ні поляків, ні чехів, словаків, словенців чи інші слов"янські народи. А от Україна та Білорусь повинні там бути обов"язково. Як частина вєлікой і нєділімой? Тільки так – як українська чи білоруська "індивідуалізація русской культури". Як один вєлікій славянскій народ. Та чи не химерою (за Гумільовим) буде таке утворення, якщо, не дай Боже, вдасться здійснити собіраніє земель? (Химера – це спроба з"єднання двох або кількох самодостатніх явищ, що не об"єднаються).

Одну химеру ми вже глибоко похоронили – новоє сообщество – совєтскій народ. Назавжди. (Бо ж химера, на відміну від природноісторичного явища, безслідно зникає).

Здається, звідти ж дивиться недоношена й ненароджена, бо не запліднена, але така омріяна деким химера як славянскоє єдінство.

До речі, по Гумільову "етнічна химера" виникає в зоні протидії двох несумісних суперетносів. (Назвіть мені цей "супер" зі сходу! А може то і є химера?). Дехто з сучасних антисвідомістів (а це все рівно, що різні там антифа із фасвастиками на лобах) оперує Гумільовським визначенням химери по відношення до українців, хоча треба б їм нагадати, що сам він нас до "етнічних химер" не відносив.

Отже, щоб втягнути Україну в це єдінство, треба: а – довести, що не маємо мови; б – переконати нас, що наша історія то не наша, а общая. Ну і звичайно ж, залякати світ тим, що, мовляв, в Україні зароджується фашизм. Тому різні "антифа" фінансують, антифапаради платні влаштовують. Все це – добре продумана широкомасштабна акція: втовкмачити, що ми безмовні, без історичних коренів, а світові – що його треба рятувати від української загрози. Досвід "прінуждать к міру" є.

Щоб здійснити пункт "а", застосовується неприхований лінгвоцид. Свідомими чи не свідомими його виконавцями є ярі прихильники другої державної мови. Бо ж відомо, що з цієї "двомовності" вийде чиста одноязикість. І тоді вже буде нагода сказати – ви не нація, а частина нашого етносу.

Щоб здійснити пункт "б", треба все-таки переконати всіх у правдивості сталінського міфу про три близнюки з однієї колиски, серед яких один най..., най..., най...

Химерні потуги.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua