Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Депутати   ГТС України   поновлювальні джерела енергії

Сенсація дня. 1 квітня 2009 р. Сьогодні вступив в силу Закон України про використання поновлювальних альтернативних джерел енергії.

Володимир | 1.04.2009 18:23

11
Рейтинг
11


Голосов "за"
15

Голосов "против"
4

Група харківських вчених зробила переворот, що знаменує початок науково-технічної революції в Україні з політичним і економічним змістом. Одобрено електоратом усіх областей України.

З 1 травня буде вдосконалено робочі місця депутатів Верховної Ради України. Окрім індивідуальних пультів для голосування системи "Рада", на кожному депутатському місці і місцях ложі Уряду та Президента України будуть встановлені індивідуальні енергомісця.

Індивідуальні енергомісця будуть уявляти із себе вдосконалені велотренажери під'єднані до механічного електрогенератора, який буде виробляти електроенергію. На кожному місці буде встановлено також лічильник, для обліку виробленої електроенергії. Причому, встановлюється щоденна норма – на кожний велотренажер мінімум 10 кВт електроенергії на один робочий день. Якщо така норма не буде виконана, то і робочий день депутатові не буде зараховуватися і, відповідно, заробітна платня теж не буде нараховуватися. Крім того, якщо депутат не виконає встановленої норми, то й його голосування не буде вважатися дійсним.

Крім того, в сидіннях крісел будуть встановлені газозбиральники, які будуть підключені до газотранспортної системи України і дозволять державі отримати чималі прибутки у вигляді сірководню, який значно поліпшить енергетичні властивості газу, що експортується РАО "Газпром".

На випадок недовидобутку Росією газу, для надання братському російському уряду допомоги під час енергетичної кризи, передбачено роботу української ГТС у реверсному режимі для постачання необхідної кількості газу для опалення російських урядових споруд.

Економічна ефективність цього винаходу, за попердніми мінімальними розрахунками, оцінюється в 1,5 млрд доларів щомісячних прибутків за рахунок виробленої депутатами електроенергії, 10,75 млрд доларів (щоденно) за рахунок генерації висококалорійних газів і вимушеного своєчасного прийняття необхідних для економіки України Законів (через те, що пустопорожнею балаканиною вже займатись буде ніколи).

Крім того, такі індивідуальні енергомісця позитивно вплинуть на стан фізичного і морального здоров'я депутатів і значно покращать атмосферу засідань Верховної Ради.

Ця нова технічна ідея була запропонована і розроблена групою харківських вчених під керівництвом професора ВолодимираЗадираки, а самі енергомісця були виготовлені на одному із харківських (суворо засекречених) підприємств військово-промислового комплексу.

Після успішних випробувань енергомісця депутатів ВР рекомендовані одноголосно електоратом України (Східної, Західної, Південної і Північної) для промислового застосування в стінах Верховної Ради України і Рад депутатів усіх рівнів.

Автори винаходу жертвують гонорар за використання цього винаходу олігархам-депутатам, що постраждали в результаті економічної кризи.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua