Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Український націоналізм у протилежність антисемітизму


14
Рейтинг
14


Голосов "за"
18

Голосов "против"
4

Сучасний український націоналізм має ґрунтуватися на національній гідності й моральних принципах і стерегтися від "пічкурного патріотизму" (за висловом Є.Сверстюка). Сьогодні намагання зіштовхнути українців з громадянами України єврейського походження виглядає як провокація.

Сучасний український націоналізм має ґрунтуватися на національній гідності й моральних принципах і стерегтися від "пічкурного патріотизму" (за висловом Є.Сверстюка). Сьогодні намагання зіштовхнути українців з громадянами України єврейського походження виглядає як провокація, в котрій задіяні як деякі євреї, що "навішують" нам фашизм, так і деякі українці.

Метою цієї провокації може бути намагання зіпсувати імідж України у світі (оскільки з України знято поправку Джексона-Веніка, а з Росії – ні). Також метою може бути створення ще однієї п'ятої колони табачників, які будуть відштовхувати Україну від цивілізованого світу, в той час, коли інші гребтимуть в сторону Кремля. І це відбувається тоді, коли основні "силові" лінії внутрішньої політичної боротьби в Україні пролягають в інших напрямках та конфігураціях, а тиск Росії посилюється.

Ми переконані, що ставлення українців до всіх інших етносів/націй має визначатися мірою практичної поваги їх до нас, а всяка нетерпимість або толерантність до інших етносів/націй корелює з тим, як вони ставилися і ставляться до українців, особливо – на нашій землі. Українцям – тим, хто живе, мислить і діє як українські патріоти – залишається добиватися того, щоб ставати успішними господарями у власному домі. І тоді повага до іноетнічних/інонаціональних свояків, запрошених гостей та ділових партнерів не буде проблемою, а усталиться як природна та взаємовигідна.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua