Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Чому і для чого – Тягнибок

Стрілець | 18.03.2009 17:09

12
Рейтинг
12


Голосов "за"
17

Голосов "против"
5

У зв'язку з недавніми виборами й давніми питаннями.

Які саме вибори – всім ясно, в Тернополі й області. Чому про них говорити? Зовсім не тому, що там провалився БЮТ. Це теж цікаво і для майбутнього важливо, але є в цих виборах річ істотно важливіша – хто виграв. Виграла ж там, як усім відомо, "Свобода" на чолі з Тягнибоком. Яку б там жуйку не жували про легітимність тих виборів, які б суди не судили – виграла, це вже факт. Реальність.

Ну а ставлення до Тягнибока і до "Свободи", як усім дуже добре відомо, якраз із тих, які називаються "неоднозначне". Це якщо не говорити "полярне". Але практично гарантовано – не байдуже.

Тому, що націоналіст. Якого у ЗМІ навіть називали радикальним. І якому ті ЗМІ достатньо старанно творили саме такий образ, імідж. І не тільки такий, а ще й усякий інший, мені нема потреби роз'яснювати, які образи вміють творити ці, з дозволу сказати "наші", ЗМІ нашим націоналістам.

Мені і всім іншим у подробицях розказали про всі недоліки і протиріччя, мене наполегливо тикали в них носом.

Ну й само собою, що навпаки – мені й усім іншим "не встигли" хоч щось розказати про достоїнства. Зате мені й іншим не забули розказати купу версій про фінансування, зовнішнє-звідки керування, відсутність кадрів і т.д.

Що ж поробиш, за умов такої "поінформованості" уже і я не маю впевненості в Тягнибоку і "Свободі", уже й мені сам Тягнибок видається якимось несимпатичним.

Але вся ця шушваль антиукраїнська не добилася головного – я всеодно сприймаю цю перемогу з радістю і вважаю її дуже потрібною.

Потрібною для того, щоб кожен небайдужий патріот України, нормальний, саме нормальний, у європейському значенні цього слова, націоналіст міг побачити, що він не один. Що разом нас багато! Бо за "Свободу" в Тернополі голосували не якісь почаділі, а нормальні люди. І ми нормальні й теж можемо проголосувати за патріотів. А не тільки за солодкі обіцянки перекотиполь.

Потрібна ця перемога і для того, щоб жорстко нагадати нашим так званим "націонал-демократам", що у їхній назві є не тільки слово "демократ". Є ще й "націонал". А вони про нього якось дуже вже повністю забули, все тільки про демократію. Демократія – це добре, ми не заперечуємо, але коли демократія гарантує консервацію досягнень імперії, то звольте, шановні й нешановні, згадати і про націонал, українці теж хочуть мати шанси не тільки по світах, а й удома, в Україні.

Можна ще говорити, для чого потрібна ця перемога, але цього вже й досить. Достатньо, щоб і в наступних виборах у Верховну Раду проголосувати за "Свободу".

Навіть якщо Тягнибок справді несимпатичний. Навіть якщо у нього нема кадрів і він нездатний сам зробити щось реальне. Навіть, навіть, навіть... Це жодним чином не міняє головного – проголосувавши за цю "Свободу" ми маємо можливість довести до відома еліти й "еліти", що для нас такі речі важливі, що ми за нехтування ними здатні завалити на виборах.

Так нас почують.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua