Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Файне місто Тернопіль

Cristian | 17.03.2009 11:51

8
Рейтинг
8


Голосов "за"
8

Голосов "против"
0

Вибори, що відбулися цієї неділі для декого стали повним фіаско, для інших приємною несподіванкою, а для декого перемогою, до якої вони йшли довго та цілеспрямовано. То ж що сталося у Тернополі, які наслідки ця подія матиме на майбутнє українського політикиму?

Файне місто Тернопіль
Незважаючи на судову війну, яку так наполегливо проводив БЮТ, вибори в Тернопільську облраду хоч і не ідеально, та все ж відбулися. Вони засвідчили про суспільні процеси, які відбуваються не тільки в цьому регіоні, а й в усій Україні. То ж я спробую розглянути причини, чому саме відбулося саме так, а не інакше.

Отже, як відомо трьохпроцентний бар'єр пройшли сім політичних сил, а саме: ВО Свобода, Єдиний Центр, Партія Регіонів, БЮТ, УНП, Наша Україна та Блок Литвина. Мене особисто найбільш вразив результат Єдиного Центру та Партії Регіонів, які на двох набрали трохи менше чверті всіх голосів. Цей факт вкотре підтверджує тезу про безсмертність мафії. Однак чи могли б регіонали набрати стільки голосів, якби не було такої гризні між собою двох найвищих посадовців країни? Я думаю, що ні. Але саме існування факту, що ПР набрала не набагато менше, ніж нашоукраїнці з бютівцями разом взяті, явно не на користь останніх.

Інша річ Єдиний Центр. Всі мабуть вкурсі, що некоронованим королем цієї партії є ніхто інший, як сам голова Секретаріату нашого Президента. Однак, незважаючи на цей факт, а може навіть завдяки, голова місцевої облдержадміністрації, а за сумісництвом лідер місцевого осередку цієї партії зробив все можливе і неможливе задля якнайвищого кінцевого результату. Інше питання – яким чином можна за декілька днів збільшити свій показник фактично у 2 рази, але це питання до правоохоронних органів, які традиційно в нас займаються бездіяльністю.

Головним невдахою цих виборів став БЮТ. Як їм вдалося до такого докотитися? Все доволі просто. Непослідовність дій цієї фракції у Верховній Раді, відсутність чітковиваженої стратегії подолання кризи, заігрування з комуністами, ПР та Росією не залишилися непоміченими людьми на Тернопільщині. Плюс до всього додалися заклики до своїх виборців не приходити та бойкотувати ці вибори, що вселило смуту в їхніх рядах. Тож результат закономірний з чим можна привітати нашу прем'єрку. Дожилися.

Рейтинги Нашої України та Блоку Литвина нестримно лізуть вниз, притім теж доволі різко. Цей факт не залишився невідміченим спікером, що з іронією відзначив падіння результату в 2 рази та водночас точно визначив причину такого процесу – а саме згортання роботи по промивання людям мозгів по регіонах.

Накінець спеціально залишив переможця цих виборів – ВО Свободу. Це окрема тема для довгих дискусій, однак неозброєним оком видно радикалізацію поглядів мешканців Тернопільської області, що в свою чергу є наслідком розчарування БЮТом та Нашою Україною. Можна привітати Олега Тягнибока з цією заслуженою перемогою. Довгий час свободівці активно проводили агітацію у регіоні, і за цей термін вони зуміли навідатись фактично у кожне найвіддаленіше село. Така наполеглива праця не могла лишитись без нагороди. Але виникає цікаве питання – а що далі? Тут є два варіанти: або Свобода починає реалізовувати цілі, які вони задекларували у своїй програмі і ситуація у області якісно міняється, або колапс – нездатність виконувати свої обіцянки, реалізовувати серйозні програми приведуть до того, що популярність швидко минеться, а деякі політтехнологи із задоволенням потиратимуть руки, мовляв ми ж казали. Але як говориться, поживем, побачим, чи розходиться слова із ділом у Тягнибока та його політичної сили. А поки від щирого серця хочу привітати Свободу з перемогою та побажати, щоб другий варіант був таки хибний.

на фото – Тернопільський замок. Джерело – Вільна енциклопедія

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua