Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
суддя   прокуратура. корупція
-1
Рейтинг
-1


Голосов "за"
1

Голосов "против"
2

Комментарии
  | 13.03.2009 16:07
У Логопеда Луценка є подання генпрокуратури щодо необхідності звільнення з посади генерала Пісного-начальника Львівської обласної міліції, оскільки він один з лідерів серед сівачів, особливо в частині колективного сексу в кабінеті судді Зварича. А той пі...дар Луценко верещить на всю Україну, як треба боротися з корупцією при цьому покриває свого годувальника Пісного (кличка – антибіотик)
  | 13.03.2009 16:41
Параска.Луценко хворий чоловік його з армії дембельнули достроково,оскільки почала прогресувати шизофренія. А "любі друзі" загнали його на посаду головного міліціонера-України, тому міліція з кожним днем деградує. Шизофренія з ознаками параноїдної форми у хворого Луценка розвивається в прогресії, що складає небезпеку для оточуючих, він вже до ручки розвалив міліцію,оголошував війну прокуратурі, СБУ тепер взявся за суди, тому в черговий раз пересвідчуюсь, - він дебіл.За висловлювання "горе -професіонала" щодо війни з судами, придушення масових акцій громадян силовими методами, розголошення місця перебування судді Зварича, а не його затримання, проти Луценка негайно потрібно порушити кримінльну
Бровко Владимир   | 13.03.2009 23:30
Хоч я и поставив плюс, а скажу прямо! Це вже було!
Колись соціаліст Волга створив "Народну Генеральну прокуратуру а себе призначив самы розуміете ким!
І де Волга і де його затія!
Тому і Ваш вісник малозабезпечених місцева влада придушить, бо у Вас немає ні грошей ні гарних юристів які моглиб Вас захистити!
  | 14.03.2009 13:12
Дорогие люди-человеки посмотрите на эту сатану которая разгулялась на нашей Украине?Они наглядно нам показуют как можна пить человеческую кровь и при этом ходить в церковь,но божья милость не безгранична,гореть этим гадам в аду.
ZBZS   | 15.03.2009 15:27
"Це вже було!" – Не було. Сьогодні 1 суддя за рік приймає 1000 рішень, іноді більше з них після скасовуються і суддя не відповідає. Пропозиції виключають людський фактор – карати чи милувати ніхто не розбиратиметься, не треба досліджувати винен чи не винен, бо якщо суддя помилився тричі – то не суддя. Так саме прокурор і інший керівник. Такого не було! Буде тому, що газету Вісник малоЗАХИЩЕНИХ 10 раз позивали, 1 раз арештовували і 3 рази арештовували керівника, але хоч у нас немає, ні грошей, ні гарних юристів, ні філолога, ні коректора, ні кореспондентів, ми щоразу міцніємо, бо ми трибуна люду, якому щораз нас більше треба, і не дає знущатися над нами, як раніше, бо влада правди боїться!
  | 15.03.2009 15:53
ZBZS:
а може вже пора згуртуватися навколо Вісника ПОРЯДНИМ людям та "заходиться вже будить" Неньку-Україну???
Самые комментируемые
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua