Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

"Запорізька "Свобода" довела єдність української нації на день народження Т.Г. Шевченка"


13
Рейтинг
13


Голосов "за"
17

Голосов "против"
4

Давайте започаткуємо нову добру традицію – не піднімати в цей день партійну символіку! Не був же Тарас Шевченко членом НСНУ, Народного Руху України чи КУНУ?! Тож і ми сьогодні будемо просто братами-українцями і доведемо єдність України і Української Нації!"

"Запорізька "Свобода" довела єдність української нації на день народження Т.Г. Шевченка"

9 березня 2009 року Запорізька обласна організація ВО "Свобода" прийняла участь у вшануванні 195-річниці від дня народження Тараса Шевченка. До акції також долучилися представники всіх інших націонал-патріотичних партій та громадських організацій.

З ініціативи місцевої "Свободи" була досягнута домовленість між проукраїнськими силами Запоріжжя не піднімати в цей день партійні прапори на урочистому мітингу!

Заступник голови ЗОО ВО "Свобода" Ігор Артюшенко зазначив з цього приводу:

"Великий Кобзар ніколи не ділив Україну на якісь частини: на Східну чи Західну, на Південну чи Північну, не роздрібнював українську Націю. В усіх його віршах Україна є єдиним організмом, єдиним святим образом. І я впевнений, що саме такої єдності він бажав найбільше! Давайте сьогодні, стоячи під пам'ятником цієї геніальної людини покажемо нашу єдність, покажемо, що українці є великою сім'єю! Давайте започаткуємо нову добру традицію – не піднімати в цей день партійну символіку! Не був же Тарас Шевченко членом НСНУ, Народного Руху України чи КУНУ?! Тож і ми сьогодні будемо просто братами-українцями і доведемо єдність України і Української Нації!"

Ця позиція була схвально прийнята громадою, особливо півсотнею молодих людей – членством і прихильниками ВО "Свобода".

Мітинг біля пам'ятника Т.Г Шевченка пройшов у піднесеному настрої і без жодної партійної символіки. Небо над майданом заповнилося синьо-жовтими кольорами від безлічі державних прапорів України.

Таким чином, з ініціативи Запорізької "Свободи", сьогодні українці об'єдналися у одну велику родину.

Урочисті заходи закінчилися виконанням Державного Гімну України.

Прес-служба

ЗОО ВО "Свобода"

+38 (068) 448-37-02

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua