Народные блоги
http://narodna.pravda.com.ua/rus/politics/49b269bae0005/

Балачки та заначки

ctgst | 7.03.2009 14:34

Оцінка політтехнологій на телебаченні

Давно не дивився про життя Шустрика, а у останню п'ятницю довелося, бо на "Інтері" була свобода слова для його хазяїна Хорошковського. В черговий раз переконався, що в Сявіка відбуваються ті ж маразматичні базікання, як і завжди. Все про відсутність влади в Україні, все про те, що народ обїдає олігархів та банки (постійний доповідач по цій темі п. Хазаров), що треба щось робити з системою влади. Але що робити, як і коли ніхто не знає. І ні звуку про те, як допогти цьому народу, як припинити свавілля банків, що вже є державою у державі з своїм репресивним аппаратом – колекторськими бандами. Люди руки на себе накладають, а банкіри прибутки підраховують. Усі мовчать про те, що ця псевдодемократична анархія цілком влаштовує 99% депутатів усіх рівнів, та їх хазяїв, які під базікання у Сявіка та Хорошковського ловлять свою рибку у каламутній "демократичній" воді. Саме тому і не відбувається відновлення тієї констітуційної системи влади, яка існувала до 2004 року і була зруйнована злочинною морозівською політреформою. Не треба щось вигадувати. Треба повністю відмінити усі злочинні зміни в Конституції і провести перевибори усіх гілок влади.

Самим цікавим на цей раз у Сявіка було те, що він не планував. Кужель розповіла, коли вона відчула, що стала нарешті жінкою, а якась дівчинка встановила, як відрізнити жінку від політика: якщо жінка має, що сказати, то це політик, я якщо ні, то ні. Дуже цікава думка, але тоді в Україні мабуть існує тільки одна жінка: та що мовчить і не вибирає варіанти у відомій рекламі. А якщо усі інші політики, то на 8 березня бажаю жінкам навести нарешті лад в Україні.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua