Народные блоги
http://narodna.pravda.com.ua/rus/politics/49a250f1c0d48/

Харківські депутати – зрадники свого міста?

Володимир | 23.02.2009 09:32

Харків. Мешканці крупного житлового масиву залишаться без метрополітену і під загрозою техногенної катастрофи.

Харківські депутати – зрадники свого міста?
Мешканці одного із житлових масивів Харкова – Олексіївки залишаться на невизначений термін без метрополітену. Так вирішила Верховна Рада проголосувавши про державний бюджет, в якому на будівництво харківського метрополітену не виділено коштів взагалі.

Дивна річ, усі гроші, що передбачаються на будівництво метрополітенів в Україні (500 млн. грн.) віддаються виключно на будівництво метрополітену в Донецьку.

В Харкові вже давно розпочато добудову третьої лінії метрополітену. Треба закінчити будівництво тільки двох станцій. На це потрібно усього 120...150 млн. грн. Утримання цих станцій від руйнування, якщо не буде закінчено їхнє будівництво, обійдеться у чималу суму. Будь-якій технічно обізнаній людині є зрозумілим, що економічно вигідніше вчасно завершити будівництво, ніж витрачати кошти на підтримання недобудованих станцій у належному технічному стані. Вже не кажучи про те, що Харків стане більш розвантаженим від пасажиропотоків. А про зручність для мешканців Олексіївки й говорити годі.

Крім того, повністю зупиниться робота харківських метробудівників, спеціалісти роз'їдуться на будівництво інших метро, в тому числі і до Росії. А де потім брати спеціалістів? Розвалиться надзвичайно потрібна для міста-велетня Харкова метробудівна організація.

Доречі, зараз ці недобудовані станції почали інтенсивно затоплюватися підземними водами, а технічний персонал, навіть, не спроможний через свою малочисельність (вже багато людей звільнили з роботи, через недофінансування) підтримувати їх у належному стані. Можуть статися обвали грунту, різноманітні зсуви та руйнування наполовину збудованих підземних споруд. І тоді на відновлення недобудованої ділянки прийдеться витрачати набагато більше грошів, ніж зараз. Крім того, в результаті можливого обвалу підземних споруд, може статися техногенна катастрофа у густонаселеному районі Харкова.

Хочеться спитати депутатів-харків'ян, а чи їх турбує доля своїх земляків? Чи вони зайняті під склепінням Верховної Ради пустопорожніми балачками, та "битвою" за наповнення власних гаманців? Може треба подумати і про земляків-харків'ян? Чи вони вже придбали собі "хатиночки" десь на Кіпрі, або у швейцарських Альпах і доля Харкова їх не турбує?


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua