Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Проект Конституції України   А.Гриценко
4
Рейтинг
4


Голосов "за"
8

Голосов "против"
4

Анатолій Гриценко: Сильна влада – якою її бачу

Володимир | 16.02.2009 16:06
А.Гриценко пояснює основні положення проекту Конституції України.
Комментарии
Стрілець   | 16.02.2009 16:58
Стосовно скасування недоторканості.
На перший погляд гарно, але вже на другий видно, що тоді того президента будь-яке багатеньке Буратіно може вмить усунути від влади.
Просто купивши задешево якогось суддю і кілька свідків.
Або полегшення імпічменту – тоді будь-який ПР або БЮТ може, прикупивши ще якусь фракцію, тримати того президента на коротенькому повідку, регулярно погрожуючи таким полегшеним імпічментом.
Комедія це буде, а не сильний президент.
При такій "силі" реальна влада вмить остаточно перейде в олігархічно-кланову тінь.
Володимир   | 16.02.2009 17:03
Стрілець:
Але ж долю Президента все рівно буде вирішувати народ, а не купка депутатів, яка порушила це питання. Доречі рекомендую прочитати новий законопроект А.Гриценка, який повинні винести на засідання ВР, про відповідальність про хабарництво. Так що треба розлядати ці документи вкупі.
Стрілець   | 16.02.2009 17:07
Ну а про посилення впливу парламенту на силовиків...
Уявіть собі, що в недалекому минулому у парламенту був би не тільки Цушко з міліцією, а ще й внутрішні війська під ковпаком і навіть сама Армія.
Та ще й СБУ на додачу.
Уявили?
Так спочатку треба, щоб парламент міг бути пристойним, а тоді вже говорити про розширення його впливу.
Поговорити й остаточно прийти до висновку, що у ближні століття – краще нічого йому не розширювати. Й так занадто широкий.
Стрілець   | 16.02.2009 17:10
Володимир:
Стрілець:
Але ж долю Президента все рівно буде вирішувати народ, а не купка депутатів, яка порушила це питання...
Народ – це гарно.
Звучить.
Але щоб не тільки звучало, спочатку треба мати ЗМІ, а не ЗММ – засоби масової маніпуляції, які комусь належать і в явній більшості НЕ українські.
:))
Палиця має щонайменше! два кінці... Так само можна моцно копнути під дупу "багатенького Буратіно". А для чого силові відомства, Стрільче? Штани протирати, зірочки і ордени заробляти і на бороду плювати?
Кожен має чесно робити свою справу. І хтось має нарешті почати щось робити, бо від того мальованого не діждешся.
Потрібна сокира, що рубає, а тріски хай летять. генерал Грант
Стрілець   | 16.02.2009 17:16
Тримайхвістпістолетом:

Потрібна сокира, що рубає, а тріски хай летять. генерал Грант
Так, потрібна, але ж я не випадково згадував, що ЗММ не українські.
Багатенькі Буратіни, які визначають вміст тих ЗММ, теж у переважній більшості не українські.
То кого буде в такій ситуації та сокира рубати?
Хто буде трісками?
Ось головне питання!
То що – до безконечності будемо висіти в інферно?
Не один Ви думаєте над тим...
Володимир   | 16.02.2009 17:32
Тримайхвістпістолетом:
То що – до безконечності будемо висіти в інферно?
Не один Ви думаєте над тим...
Та, ні. ДОРОГУ ЗДОЛАЄ ТОЙ, ХТО ІДЕ.
Володимир   | 16.02.2009 17:35
Стрілець:
Найкращі ЗМІ – це рівень життя людей у країні. Якщо він покращився під час дій Уряду, то, все гаразд. Якщо ж він стає гіршим, то і такий Президент нам не потрібний.
Володимир   | 16.02.2009 17:35
Стрілець:
Найкращі ЗМІ – це рівень життя людей у країні. Якщо він покращився під час дій Уряду, то, все гаразд. Якщо ж він стає гіршим, то і такий Президент нам не потрібний.
Стрілець   | 16.02.2009 17:37
Тримайхвістпістолетом:
То що – до безконечності будемо висіти в інферно?
Не один Ви думаєте над тим...
Не треба блудити в трьох соснах.
Пора вже тим, хто не усвідомив – усвідомити,
а хто усвідомив – відкрито говорити,
що гілок влади зовсім не три, а істотно більше.
І їх має стати ще більше, щоб скласти осмислену,
стійку й розумну структуру.
Володимир   | 16.02.2009 17:42
Стрілець:
Не згоден. Чим більше елементів у будь-якій системі, тим менше надійність її роботи.
Наразі потрібен один – Піночет.
Стрілець   | 16.02.2009 17:42
Володимир:
Стрілець:
Найкращі ЗМІ – це рівень життя людей у країні. Якщо він покращився під час дій Уряду, то, все гаразд. Якщо ж він стає гіршим, то і такий Президент нам не потрібний.
Це вас класична помилка: "якщо після – значить внаслідок"
В реальності дії, які робить влада сьогодні, часто дають наслідки через багато років.
А сьогоднішні результати – вельми часто наслідки дій попередньої влади.
Так що, пропонуєте все-таки робити висновки про владу за рівнем життя?
Маючи ще й гарантовано злонамірені ЗММ?
Володимир   | 16.02.2009 17:47
Стрілець:
Це правильно, але обіцянками про краще майбутнє не нагодуєш сьогодні.
Стрілець:
Відкрито говорити, усвідомивши?:)) А ще – діяти, щоб за балачками роки не минули?
Закон підлості для політики: Найбільш високоморальні ті, хто найдальше від від вирішення справ.
Я вчора розпитував сина народного депутата про ліквідацію повені на Прикарпатті, то він сказав, що дуже імовірно, що посадять тих, хто найбільше справді працював, а ті, що до праці не бралися – найбільш чесні згідно закону. Як і завжди...

Хто хоче зробити – шукає засоби, хто не хоче – причину.