Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

дискредитація судів!? чи можна це зробити краще!?

кент3 | 16.02.2009 11:56

-3
Рейтинг
-3


Голосов "за"
0

Голосов "против"
3

голова ВСУ В.Онопенко бідкається що суди "дискредитують"!? але здається краще нього, цього ніхто зробити не може.

Президенту України

Генеральному прокурору України.

Голові верховного суду України

Від Месан Юрія Олександровича

М. Черкаси вул. Кавказька 177

45-50-08 18002

Відкритий лист

05.02.09 року, в день славного голосування Верховної Ради про недовіру уряду, тут же в Раді трапилась знаменна подія. Вона уникла трансляції по телебаченню, вона не визвала цікавості преси, але по своїй значимості, вона, на мій погляд, не менш важлива.

Чисто випадково, здається о 16 годині, я почув по радіо виступ Генерального прокурора, який просив перед Радою зняття суддівської недоторканості з якоїсь Наталії Гандзій, Одеської судді.

На перший погляд просив добре, аргументовано. Посилався на те, що генеральною прокуратурою розслідується неправосудне судове рішення на підставі фальшивих правовстановчих документів і ще ряд дій які підпадають під п'ять!!! кримінальних статей, що прокуратурою тій судді надіслано 500!!! повісток з викликами до слідчого, які вона нахабно ігнорує!? Говорив, що цей факт не дає можливості закінчити розслідування і передати справу до нашого найзаконнішого, об'єктивного, незацікавленого і найсправедливішого суду.

Далі надали слово Голові Верховного суду Онопенко В.В., людині яка вміє і знає що сказати....

А Він сказав....:

На кожне порушення суддею закону має бути адекватне і принципове реагування в межах визначених повноважень передусім із боку голови суду, ради суддів, кваліфікаційних комісій суддів. У жодному разі не може бути приховування такого порушення чи поблажливого ставлення до порушника через те, що він суддя, застеріг колег Василь Онопенко.

Ні не це. Це, за версією публікації у "Голосі України", він сказав на другий день, 06.02.09 на засіданні ради суддів України, мотивуючи цікаву свою тезу про те, що "В Україні здійснюється цілеспрямована дискредитація судів"!?

А тут, в Раді він сказав!? Ні, по суті, як найвищий законник, який і слова без посилання на право і чинне законодавства не скаже, то він нічого і не сказав. Але сказавши, що він би не чіпав хвору жінку, він сказав набагато більше, що майже програмно!!!

Цим, по перше, він дав команду кнопкодавам, саме тим, що прийшли до влади обдуривши країну тим, що знімуть недоторканність, завалити голосування.

По друге, він прямим текстом сказав всім суддям, – не бійтеся, порушуйте закони, знущайтеся над здоровим глуздом, над людьми, над країною, беріть хабарі в любій формі, незалежні і непідзвітні – коріться тільки мені і я вас не здам....!!!

Ось така трапилась кумедія, – наш то славний генеральний прокурор, це той який ощасливив нас тим що героїчно встановив спосіб отруєння Віктора Ющенка, кишково- шлунковим трактом, добре ще, що не спосіб відрізання голови Гонгадзе, так от, цей прокурор просить дозволити допитати суддю і передати справу до найзаконнішого суду, а голова верховного суду, своєю відмовою підтримати це клопотання, по суті заперечує існування Українського законного суду як такого, саме того суду головою якого він є!?

То Як же тепер нам, бідним пересічним громадянам поважати наш суд, якщо голова верховного суду його не поважає. Він не вірить що суд може встановити істину, розібратись у справі згідно закону, винести справедливе і законне рішення!?....

Як же нам, простим громадянам відстоювати свої права і свободи від свавілля продажних суддів, якщо он і бідний генеральний прокурор не може навіть поспілкуватись із неприкасаємою слугою Феміди!?....

Та як же тоді той несчасний закон, саме той, якому повинні підкорятись судді,

навіть в руках посадової особи, яка призначена Гарантом для нагляду за додержанням законів, може підкорити собі суддів!?....

Глянемо дещо з іншої сторони.

20. Січня 09 року я поштою надіслав Голові ВСУ Онопенку В.В. відкритий лист який висить на http://narodna.pravda.com.ua/politics/4974d96e818a8/

В цьому листі, узагальнивши відому мені, перепровірену, практику Українського судочинства, я задав питання Онопенку В.В.,!? питання пряме і конкретне, а відтак то і маю конституційне право ст...40 Конституції України на ОБГРУНТОВАНУ, і своєчасну відповідь.

Питання просте і однозначне: "Чи готові Ви започаткувати, поки що добровільну, систематичну практику перевірки на професійну пригодність всіх суддів України на детекторі-брехні.

Чи готові Ви, що хоч у такий спосіб, підняти авторитет і повагу до суду."

Натомість, до мене приходить "бамага" за дорученням якогось (без прізвища) в.о. ВСУ, в якій мене повідомляють, що мою "заяву" для розгляду надсилають до Генеральної Прокуратури???!!!

Тобто замість належної, обгрутованої – у відповідності ст...40 КУ відповіді посадовця, мене, Громадянина України, в пряме порушення Конституції, повідомляють, що мою заяву відфудболюють до Генеральної прокуратури. Це саме до тої, нашої несчасної прокуратури, яка не здатна ні допросити суддю, ні провести будь які слідчі дії в процесі судочинства, і вже тим більш не може дати "обґрунтовану" відповідь на конкретне питання задане посадовцю іншої владної інституції....

То виникає питання!? Вони що там!? самі, чи вважають всіх інших в цій країні ідіотами!? В них що!? Взагалі "криша" від неприкасаємості "поїхала" так порушувати Конституцію і Закон про звернення громадян.!?

Як можна стерджувати про "дискредитацію правосуддя", самим на кожному кроці, на кожному міліметрі порушуючи Конституцію і закони України!? Як можна пиняти на дзеркало, коли в самих пика шалудива!?

Тоді і питання цього відкритого листа, до всіх інституцій:

То хто в цій країні здатен підкорити закону неприкасаємих суддів. Підкорити так, як струм в провіднику підкоряється закону Ома, Земля на орбіті Сонця підкоряється закону всесвітнього тяжіння....!? і, Чи будемо ми чекати другого пришестя чи того моменту, коли мішки з "капустою", не вміщуючись в кабінетах суддів, будуть випадати і наносити тяжкі тілесні пересічним перехожим!?

Месан Ю.О. 12.02.09р


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua